in , ,

ANT E-Spor Çin Yolcusu!

Geçtiğimiz günlerde toplandığı haberini yaptığımız ve WESG Dota 2 turnuvasında mücadele eden ANT E-Spor ekibi, Barcelona’da gerçekleştirilen grup aşamalarında 3. oldular ve Çin’de gerçekleştirilecek olan Büyük Finale gitmeye hak kazandılar.

TeamUkraine, Game-Life Balance, Excellent, Ultima_Thule takımlarıyla karşılaşan ANT E-Spor ekibi, 2 mağlubiyet ve 2 galibiyet aldı. Bu sonuçla birlikte Çin’de gerçekleştirilecek olan büyük finale gitmeyi garantileyen ANT E-spor, bir de BO3’lük playoff mücadelesi oynadı. Playoff’ta TeamNetherlands ile karşılaşan ANT E-Spor, rakibini 2-1’lik skorla yenerek 4.000$‘lık ödülü de garantilemiş oldu. ANT ekibi bugün yapacağı son seri ile de ödülün değerini arttırabilir.

Maçları Türkçe olarak www.twitch.tv/canko adresinden takip edebilir ve ANT E-Spor ekibine destek verebilirsiniz.

GÜNCELLEME!

ANT E-Spor ekibi, Barcelona’daki playoff son maçında AntiHype takımına 2-0 mağlup oldu ve 4.000$’lık ödülü almış oldu. Bundan sonra ANT E-Spor ekibi mart ayında Çin’de düzenlecek büyük finalde mücadele edecek. Şimdiden büyük finalde ANT E-Spor ekibine can-ı gönülden başarılar diliyoruz.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Fatih Dedeli

Selamlar. Adım Fatih. 18 yaşında, sizler gibi normal bir insanım. Sitede her türlü haber, inceleme, güncelleme arasında takılan biriyim. İndie oyunları AAA oyunlara tercih ederim çünkü daha yaratıcılardır.

TARTARUS İncelemesi

Warframe