in , ,

Anthem İçin 45 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi!

İlk olarak E3 2017’de duyurulan ve bu sene gerçekleşen E3 2018 etkinliğinde kendisi ile ilgili daha fazla bilgi alabildiğimiz Anthem için geçtğimiz günlerde Anthem resmi twitch sayfasında bir canlı yayın gerçekleştirildi. Bu yayın içerisinde yaklaşık 45 dakika boyunca aralıksız Anthem oynandı. Twitch yayınından bu kesit, video olarak izleyicilere Twitch üzerinden sunuldu

E3 2018’in pek başarılı olmayan EA konferansında, sonlara doğru, EA’in ilk olarak E3 2017’de duyurduğu yeni IP’si Anthem için fragman paylaşıldı ve üzerine konuşmalar yapıldı. EA konferansında belki de küçük te olsa bir merak uyandıran tek oyun Anthemdi. Anthem’in hikayesi ise kısaca şöyle:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Anthem'den İki Yeni Fragman!

Tanrılar tarafından terk edilen dünya, kaos içerisinde kalıyor. Karanlık bir grup, insanlığı tehdit ediyor ve bunun için en fazla dört kişilik gruplar kurarak bu tehdidi ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Oyunda en fazla dört kişiden oluşan gruplar kuruyoruz. Burada amaç paylaşılan bir Anthem dünyası oluşturmak. Co-op desteğini güzel bir şekilde deneyimletmeyi amaçlıyor aynı zamanda Anthem. Oyunda singleplayer modu tabii ki de mevcut. Dilerseniz bu deneyimi tek başınıza da yaşayabiliyorsunuz.

Oyunda dört adet farklı zırh bulunmakta. Ranger, Colossus, Storm ve Interceptor. Bu da demek oluyor ki bu dört farklı zırh bizlere dört farklı oynanış stili sunacak. Oyun içinde karakterlerimizi çoğu yönden kişiselleştirebileceğiz. Ayrıca oyunda Loot Box sistemi olmayacak. Herhangi bir oyun avantajını parayla satın alamayacağız. Parayla kişiselleştirme için kozmetik ürünler satın alabileceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Epic Seven Global Ön Kayıtlarını Başlattı

Anthem ile ilgili bilgilerimiz genel olarak bu kadar. Oyun 22 Şubat 2019’da Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için çıkışını yapacak. Anthem’in uzun mu uzun oynanış videosu için Buraya tıklamanız yeterli. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Breach Ön Siparişe Açıldı!

GhostBusters World Mobil İçin Açılışını Yaptı!