in , ,

Anthem’in Kapalı Alfa Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden Electronic Arts’ın E3 2018 konferansında iki adet yeni fragmanı gösterilen ve BioWare tarafından geliştirilen Anthem için kapalı alfa tarihi ve sistem gereksinimleri açıklandı.

E3 2018’de oyuncuların yorumlarına göre kötü bir konferans gerçekleştiren EA, bu başarısız konferansta belki de bizleri biraz da olsun etkilemeyi başaran tek şey Anthem için gösterilen iki yeni fragman oldu. Tanrılar tarafından terk edilen bir dünyada, kaos içerisinde karanlık bir grubun insanlığı tehdit etmesi ve bunun üzerine dört kişilik bir grubun bu tehditi ortadan kaldırmaya çalışmasını konu alıyor Anthem. Biz oyunculara görkemli bosslar, özellikle co-op desteğini sonuna kadar destekleyecek bir yaşayan dünya sunan Anthem için kapalı alfa tarihi ve sistem gereksinimleri elimize ulaşmış durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battlefield V'in Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

8 ve 9 Aralık tarihlerinde belirli saatler arası erişilebilecek bu kapalı beta, PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları üzerinden oynanabilir olacak. Tek bir kişinin sadece bir platformda oynayabileceği Alfa süreci, oyunun gelişimi açısından çok büyük bir önem taşıyor. Alfa sürecinde oyunu test eden oyuncular, geri bildirimler sayesinde oyunun geliştirme aşamasında ki sürece büyük bir destek vermiş oluyor. Anthem 22 Şubat 2019’ta Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını yapacak. Anthem’in kapalı alfası için daha fazla bilgi almak için buraya, kapalı alfa sürecine kayıt olmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. İşte Anthem’in kapalı alfa tarihleri ve minimum sistem gereksinimleri:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battlefield V'in Battle Royale Modu ''Firestorm'' Ne Zamana Gelecek?

KAPALI ALFA TARİHLERİ:

8 Aralık – 18.00-21.00(TSİ)
8-9 Aralık – 23.00-02.00(TSİ)
9 Aralık – 8.00- 21.00(TSİ)
9-10 Aralık- 23.00-02.00(TSİ)

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

İşletim sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 3570 or AMD FX-6350
Bellek: 8GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GTX 970 4GB, AMD R9 390 8GB
HDD: 60 GB gerekli alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Elder Scrolls: Blades 2019’a Ertelendi!

Just Cause 4 İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Geldi!