in , ,

Apex Legends 4.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts‘ın yayıncılığını üstlendiği ücretsiz bir battle royale oyunu olan Apex Legends, 3.sezonunu geride bıraktı. Merakla beklenen 4.sezon fragmanı Apex Legends‘ın resmi YouTube kanalında yayınlandı. Detaylar haberimizde.

İlk 3 sezonunu geride bırakan Apex Legends, ilk çıktığı zamanlarda çok yoğun bir ilgi ile karşılansa da zaman geçtikçe kitlesini kaybetmeye başlamıştı. Şu an ise kendine has kitleyi elinde tutan battle royale oyunu 4.sezonunu çıkarmaya hazırlanıyor. 4.sezon fragmanında bir suikastçinin hikayesine tanık oluyoruz. Bu suikastçi oyuna yeni gelecek olan bir karakter. Karakterimiz korkutucu bir suikastçi ve adı Revenant. Bu fragman karakterimize yoğunlaşıyor.

Apex Legends’ın 4.sezonunun ismi ‘‘Assimilation” olarak belirlenmiş. Apex Legends’ın 4.sezonu Assimilation, 4 Şubat 2020‘de oyuncularla buluşacak ve Revenant karakterinin yanında oyuna birçok yenilik gelecek. İşte Apex Legends’ın resmi YouTube kanalında yayınlanan Apex Legends Assimilation Çıkış Fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Farming Simulator 19 Ücretsiz Oldu!

Final Fantasy VII Remake İçin Yeni Fragman Paylaşıldı!