in ,

Apex Legends’ın Dereceli Sistemi Hilecilerden Geçilmiyor!

Respawn’ın Başı Hileciler İle Dertte!

Kısa bir süre önce Apex Legends, hayal kırıklığına uğramış oyuncuların dikkatini çekebilmek için ikinci sezonda yeni bir dereceli sistemini tanıtmıştı. Ancak şimdilerde yüksek ligte oynamak neredeyse imkansız.

Respawn’ın çabalarına rağmen durdurulamayan hileciler, yüksek lige kendi çabalarıyla çıkmış olan oyuncuları bezdirmiş durumda.

Videoda da açıkça görülebileceği gibi yeni bir Wallhack durumu söz konusu. Yani rakip oyuncu sizi görmese bile duvarlardan takip ederek işinizi bir güzel bitirebiliyor veya nerelerden çıkacağınızı kestirebiliyor. Oyundaki ölüm özeti, hilecileri açığa çıkaran en büyük faktör olarak da görülüyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Far Cry 5'i 10 Dakikada Bitirmek Mümkün!

Bu video, Michael “shroud” Grzesiek’in vurulması neredeyse imkansız bir yerdeyken hileci tarafından kolayca püskürtülmesinden birkaç gün sonra geldi. Shroud daha sonra takım arkadaşlarının aynı kaderle karşı karşıya kaldıklarını gördü. Respawn’ın bu sorunu çözememesi üzerine bir başka öneri de Reddit kullanıcısından geldi.

Ranked #1 problem from apexlegends

Oldukça kötü bir yola doğru sürüklenmekte olan Apex Legends, oyuncu kaybetmeye devam ediyor. Hilecilerden bezmiş olan oyuncuların bir kısmı Respawn’dan yanıt beklerken Respawn’un ​​geliştirme ekibi, hileyle mücadelelerini belirten bir güncelleme yayınladı. Güncellemede 770 bin oyuncuyu yasaklandığı ve çeşitli ekipler ve geliştiricilerle birlikte çalışarak 300 bin hesap yaratımını engellendiği belirtildi. Ancak yine de bu durum, oyunu olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Nostaljik Atmosfere Sahip Cuphead, Dizi Olarak Netflix’e Geliyor!

Yeni Mortal Kombat Filmi İçin Sub Zero’nun Aktörü Belli Oldu!