in , ,

Ark: Survival Evolved Bir Sonraki Hafta Ücretsiz Olabilir!

Epic Store‘un Mega İndirimleri sürecinde birbirinden farklı 4 büyük oyunu ücretsiz olarak sunacağını öğrenmiştik ve bunlardan üçünü geride bıraktık. Mega İndirimleri sona ererken son haftada dağıtılacak büyük oyunlardan sonuncusu eğer sızıntı haberi doğruysa Ark: Survival Evolved bir sonraki hafta ücretsiz olacak. Detaylar haberimizde.

Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement işbirliği ile geliştirilen Ark: Survival Evolved, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oynanabilen bir aksiyon-macera hayatta kalma oyunu. Oyun tam sürüm olarak Ağustos 2017’de PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, macOS ve Linux platformları için yayınlandı. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen oyun grafik kalitesi olarak oldukça yüksek ve sistemleri zorlayan derecede bir oyun. Atmosferi ve dinozorları ile dikkatleri üstüne çekiyor. Oldukça popüler olan büyük oyun, Epic Store’un Mega İndirimleri süresince ‘‘Gizemli Oyun” adı altında her hafta gizleyip sonradan ortaya çıkardığı ve ücretsiz olarak sunduğu büyük oyunların ilki GTA 5: Premium Edition olmuştu. GTA 5 haberinden sonra bir sızıntı geldi ve diğer 3 oyun daha belli oldu. Bu oyunların doğruluğu tam olarak bilinmiyordu ancak sızıntının gösterdiği oyunlar şu ana kadar ücretsiz olan oyunların hepsini içeriyor. Sızıntının doğru olması sonrası Mega İndirimleri’nin 11 Haziran‘da bitecek olması sebebiyle bu gizemli büyük oyun kampanyaları da sona erecek. Son oyun ise sızıntı doğru çıkarsa Ark: Survival Evolved olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Football Manager 2020, Resmi Olarak Duyuruldu!

Bu haftanın oyunu ise Borderlands: The Handsome Collection olmuştu. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Borderlands paketi, 4 Haziran‘a kadar ücretsiz kalacak. Bir sonraki hafta da Ark: Survival Evolved 4 Haziran – 11  Haziran arası son gizemli oyun olarak ücretsiz sunulacak ve ardından Epic Store, küçük ve normal işleyişinde ücretsiz oyun kampanyalarına devam edecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Alan Wake Ücretsiz Oldu!

Epic Store’un resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Merak edenler için işte Ark: Survival Evolved’ın minimum sistem gereksinimleri ve fragmanı:

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite Bölüm 2: Sezon 3 İkinci Defa Ertelendi!

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Espor ZULA Turnuvası Kazananları Belli Oldu.