in , , ,

LOLLOL HARİKAHARİKA

Ücretsiz Oyun: ARK: Survival Evolved Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Epic Store‘un 14 Mayıs itibariyle başlattığı Mega İndirimler ve bu indirimler süresince düzenlenecek ücretsiz oyun kampanyalarının son oyunu belli oldu. Herkes tarafından merakla beklenen o son gizemli oyun ARK: Survival Evolved oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Store’un 14 Mayıs itibariyle Grand Theft Auto V: Premium Edition ile başlattığı büyük ücretsiz oyun kampanyalarının son oyunu belli oldu. Önceden yapılan bir sızıntı aslında bunu kanıtlıyordu ancak resmi olarak oyunun ücretsiz oluşu bugün gerçekleşti.  Sızıntı haberine buradan ulaşabilirsiniz.  Ark: Survival Evolved, Mega indirimler süresince sunulacak son büyük ücretsiz oyun oldu. Aslında oyunun geçen hafta verilmesi gerekiyordu ancak Epic Store, Overcooked’u vererek herkesi şaşırtmıştı. İlgili haberimize buraya tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Epic Games Store ise Mega İndirimlerin son gününe de bir gizemli oyun koydu ve geçen hafta beklediğimiz Ark Survival Evolved bu hafta ücretsiz oldu.  Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement işbirliği ile geliştirilen Ark: Survival Evolved, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oynanabilen bir aksiyon-macera hayatta kalma oyunu. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen ve grafikleri oldukça kaliteli, sistem zorlayan bir oyun diyebiliriz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Aztez Ücretsiz Oldu!

Oyunu Nasıl Alırım?

ARK: Survival Evolved, 11 Hazirandan Mega indirimlerinin son tarihi olan 18 Hazirana kadar ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Bu oyundan sonra Epic Store normal ücretsiz oyun kampanyalarına devam edecek ancak ”Gizemli Oyun” şeklinde bir tanıtım yapılması beklenmiyor. Eklediğinizde oyun kütüphanenizde kalıcı olarak kalacak. Oyunun Epic Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sayfaya ulaştığınızda Epic Games hesabınız ile giriş yaptığınızdan emin olun ve ”Teklifleri görüntüle” yazısını altında yer alan ”YÜKLE” butonuna tıklayıp işleminizi gerçekleştirin. Oyunun keyfini artık çıkarabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Railway Empire Epic Store'da Ücretsiz Oldu!

Siz ARK: Survival Evolved’un Epic Store’da ücretsiz olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Merak edenler için oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Naughty Dog’dan İzinsiz Kullanılan Parça İçin Büyük Özür!

Geliştirilmiş GTA 5 PlayStation 5’e Gelecek!