in , ,

Assassin’s Creed II UPlay Mağazasında Ücretsiz Olacak!

Dünya devi video oyun geliştirici şirketlerinden olan Ubisoft‘un Montreal stüdyolarında geliştirilen ve yayınlanan Assassin’s Creed II‘nin, daha öncede benzer sızıntıları bizlere sunmuş Daniel Ahmad tarafından paylaşılan gönderi ile UPlay platformu üzerinde ücretsiz olacağı öğrenildi. Detaylar haberimizde.

Ünlü ve uzun seri Assassin’s Creed‘in ikinci oyunu Assassin’s Creed II, 17 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıktı. İlk oyundan sonra oldukça beğeni toplayan oyunun hala seride en iyi oyun olduğunu düşünen oldukça büyük bir oyuncu kesimi bulunmakta. Oyun dünyasında ünlü olan Ezio Auditore da Firenze ile tanıştığımız bu ünlü oyun, sızıntı haberle göre Ubisoft’un UPlay mağazasında 14 Nisan 2020 Salı günü ve 21 Nisan 2020 Çarşamba günleri arası ücretsiz olarak sunulacak.

Sızıntıyı paylaşan Daniel Ahmad daha önce de benzer paylaşımları doğru bir şekilde yapmıştı. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Alman asıllı bir web sitesinin haberini paylaşan Ahmad, ayrıca devam oyunları Brotherhood ve Revelations oyunlarında da indirim olacağını belirtiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Oddworld: New 'n' Tasty! Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ubisoft tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi haberin doğru olduğu düşünülüyor. Ubisoft geçtiğimiz haftalarda da Assassin’s Creed Origins ve The Crew 2 oyunlarını sınırlı bir süre ücretsiz olarak oynama imkanını sunmuştu ancak Assassin’s Creed II’nin kalıcı olarak kütüphaneye eklenebileceği belirtiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ubisofttan Rainbow Six Siege'in Asya Sunucusu İçin Sansür!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Just Cause 4 Bu Perşembe Ücretsiz Oluyor!

Resident Evil 4 Remake Üzerinde Çalışılıyor Olabilir!