in , ,

Assassin’s Creed IV: Black Flag Uplay’de Ücretsiz Oldu!

Bir ay önce herkese Watch Dogs hediye eden Ubisoft, o zaman dediğimiz gibi açtığı sayfa üzerinden daha fazla oyun vermeye devam ediyor. Ubisoft, 2 oyununun 10. yıl dönümlerini onları hediye ederek kutluyor. Geçtiğimiz hafta World In Conflict oyununu hediye etti bugünden itibaren de Assassin’s Creed IV Black Flag ücretsiz!

11 Aralık ile 23 Aralık tarihleri arasında aşağıdaki talimatları izleyerek oyunu sürekli sizde kalacak şekilde sahiplenebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Skull & Bones Tanıtıldı!

OYUNU NASIL ALIRIM?

Oyunu alabilmeniz için öncelikle Ubisoft‘un platformu olan Uplay için bir hesaba sahip olmanız gerekiyor. Çünkü oyun Uplay hesabınıza gelecek. Aşağıdaki adresten siteye ulaşıp, ”Register For PC” yazısına tıklayıp Uplay hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Oyunu aldıktan sonra Uplay üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Oyunu buradan ya da yandaki ”Oyunu al” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan yukarıdaki adımları izleyerek alabilirsiniz. Oyunu aldığınızda sürekli sizde kalacak. İyi oyunlar…

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  TBF 2018 Finale Hazır: Royal Bandits, Bahçeşehir SuperMassive’e karşı!

Not: Ubisoft bu URL’yi açtığına göre, bizleri gelecekte daha fazla ücretsiz oyun bekliyor olabilir. Facebook sayfamız ve sitemizden bizi takipte kalarak en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Assassin’s Creed IV Black Flag için takipte kalın.

Ayrıca buradan Tom Clancy’s; The Division ve Ghost Recon oyunlarının yılbaşına kadar süren deneme sürümlerini alabilirsiniz.

4 Yorum

Bir Cevap Yaz

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Özünü Tarahumaralar’dan Alan Oyun: Mulaka

Sanal Hırsızlık Artık Ciddi Bir Suç