in , ,

Assassin’s Creed Odyssey’den Yeni Sinematik Karakter Fragmanları

İlk olarak E3 2018′de tanıtılan Ubisoft‘un en popüler serilerinden Assassins Creed‘in yeni oyunu Odyssey, bazı oyuncular tarafından sevilmiş bazıları tarafından da sevilmemişti. Günler geçtikçe hakkında yeni bilgiler edindiğimiz oyunda, oynayacağımız 2 ana karakterin kendilerine özel sinematik tanıtım fragmanları Gamescom 2018‘de izleyicilerle buluştu.

Bazı oyun serileri vardır ki her sene çıkışını gerçekleştirmekten bıkmazlar. İşte bu oyunlardan bir tanesi de şüphesiz Assassins Creed serisi. Her sene çıkışını eksiksiz gerçekleştiren ve genellikle ortalama puan alan bu serinin yeni oyunu Odyssey, oyuncuların gözünde bir Assassins Creed oyunu yerine başlı başına bir oyun gibi gözükmekte. Her sene sürekli olarak olarak çıkış yapan bir oyunda büyük değişiklikler görmek pek beklenilecek bir şey değil. Ancak AC Odyssey için bu geçerli olmayacak gibi duruyor. Oyuna gelecek özellikler oyunun neredeyse ana seriden çıkmasına sebebiyet vermiş diyebiliriz. Yeni eklenen RPG öğeleri, karakter seçimleri vs. bu özellikler bizlere alışılmışın dışında bir Assassins Creed deneyimi sunacak. Oyunda Antik Yunan döneminde Peleponez ve Atina arasındaki savaşın içinde kendimizi bulacağız. İstediğimiz karakteri seçip oyuna başlangıç yapabileceğiz. Bu karakterlerden biri erkek diğeri ise kız olacak. Karakterlemizin ismi ise Alexios ve Kassandra. Bu karakterler ile aynı hikaye ilerleyişine sahip olacağız. Yani hangi karakteri seçersek seçelim oyunda işlenen hikaye değişmeyecek. Hikayeyi etkileyen, değişmesine sebebiyet veren olay ise diyaloglar olacak. Oyuna eklenecek diyalog ve RPG öğeleri ile hikaye üzerinde gidişatı belirleyebileceksiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tekken 7'nin PC İçin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Oyun 5 Ekim 2018‘de Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkışını yapacak. Siz yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Origins‘ten sonra tekrar yakalanan başarı daha da artacak mı? Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. İşte Kassandra ve Alexios‘un kendilerine özel sinematik fragmanları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metro Exodus İçin Yepyeni 4K Fragman!

Origin’de %85’e Varan İndirimler Başladı!