in , ,

Assassin’s Creed Ragnarok Hakkında Yeni Sızıntılar Geldi!

Assassins’s Creed Ragnarok Nasıl olacak?

Ünlü video oyun şirketi Ubisoft’un popüler serisi Assassin’s Creed, 2020 yılında çıkarmayı planladığı ve adının sızıntılara göre büyük ihtimalle Ragnarok olacağı tahmin edilen oyun hakkında yeni sızıntılar geldi. Detaylar haberimizde. 

Ubisoft, 2018 yılında Assassin’s Creed Odyssey’i çıkarmıştı. 2019 yılında herhangi bir Assassin’s Creed oyunu çıkarmayacağını açıklayan şirket, 2020 yılı için büyük bir Assassin’s Creed projesine hazırlanıyordu. Sonradan gelen sızıntılara göre adı Assassins’s Creed Ragnarok olduğu belirtilen yeni oyun hakkında gerçek olduğuna inanılan yeni sızıntılar var. 

İlk olarak doğrulanmamış bir sızıntıya göre oyun, Amazon Almanya’da  Valhalla edition sürümü ile listelendi. 4chan ve Reddit sızıntılarına göre ise oyun E3 2020 de duyurulacak ve Ekim ayının ortalarında piyasaya çıkacak. Başka bir söylentiye göre de 29 Eylül 2020 de çıkacak. Çıkış platformlarına bakarsak oyun PlayStation 4. Xbox One ve PC platformlarına çıkışını yapacak. Bunların yanında aynı zamanda yeni nesil konsollar PlayStation 5 ve Xbox Series X için de çıkacağı söyleniyor

Oyun Vikinglerin döneminde geçecek ve Paris’in işgali gösterilecek. Ana karakterimizin ismi Jora olacak ve kadın veya erkek olarak seçim yapabileceğiz. Haritanın tüm Kuzey Avrupa’yı içereceği ve Londra, Paris ve Kiev şehirlerini de bulunduracağı söyleniyor.

Bunların çoğunun söylenti ve sızıntılardan ibaret olduğunu belirtmekte fayda var. Siz yeni AC oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty Modern Warfare’e 3v3 Gunfight Modu Eklenecek!

GTA IV Steam’de Satışa Kapandı!