in , ,

Assassin’s Creed Valhalla Resmen Duyuruldu!

Uzun süredir her sene bir Assassin’s Creed oyunu görmeye alışmışken yapımcı Ubisoft son Assassin’s Creed oyunu olan Assassin’s Creed Odyssey’den sonra 1 senelik bekleyişe gitmeyi tercih etti.

Uzun süredir her sene bir Assassin’s Creed oyunu görmeye alışmışken yapımcı Ubisoft son Assassin’s Creed oyunu olan Assassin’s Creed Odyssey’den sonra 1 senelik bekleyişe gitmeyi tercih etti. Yaklaşık bir yıl önce ise yeni Assassin’s Creed oyununun Vikingler döneminde geçeceği sızmıştı.

Ubisoft’un düzenlediği ve yaklaşık olarak 8 saat süren canlı yayınla beraber Assassin’s Creed Valhalla resmen duyurulmuş oldu. Yayında ünlü sanatçı BossLogic Assassin’s Creed Valhalla’nın kapak görselini sıfırdan oluşturdu. Bu yayın ile birlikte Assassin’s Creed Valhalla’nın logosu da resmen tanıtıldı. Bahsi geçen 8 saatlik yayının hızlandırılmış ve yaklaşık 4 dakikaya indirgenmiş versiyonunu aşağıda bulabilirsiniz:

Assassin’s Creed Valhalla hakkında daha fazla detay almak için ise 30 Nisan 2020 Türkiye saati ile saat 18.00’ı beklememiz gerekecek. Bu tarihte oyunun sinematik fragmanı yayımlanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Intel'den Yeni Kuantum İşlemci Prototipi!

Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili açıklanan tüm bilgileri öğrenmek için buraya, Türkçe dublajlı fragmanını seyretmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL 10.9 Yama Notları Özeti | Dereceli Mevsimi Sona Eriyor!

Assassin’s Creed: Valhalla Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Hikayesi Duyuruldu!