in , ,

Assassin’s Creed Valhalla’dan 4K ve Türkçe Alt Yazılı Hikaye Fragmanı!

Ubisoft Montreal stüdyoları tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Ubisoft’un yaptığı Assassin’s Creed Valhalla’dan 4K ve Türkçe alt yazılı hikaye fragmanı paylaşıldı. Yapımın çıkış tarihi yaklaşırken gelen hikaye fragmanı, oyunun hikayesinin neye benzeyeceğini bizlere anlatırken fragmanın her saniyesinde hissedilen Viking atmosferi ilaç gibi geldi diyebiliriz.

Assassin’s Creed Valhalla Hikaye Detayları

Kardeşi Sigurd’a karşı sorumluluğu ile kişisel zafer arayışı arasında kalan vahşi bir Viking savaşçısı olan Eivor olun. Bitmek bilmeyen savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç’ten sürülen Eivor’un klanı, İngiltere’nin parçalanmış krallıkları arasında geleceğini güvence altına almalıdır. Yolculuğu sırasında Eivor, Hidden Ones (Saklı Olanlar), Sakson kralları ve Ragnar Lothbrok’un savaş kışkırtan oğulları gibi güçlü şahsiyetler ve de İngiltere’nin kaderine yönelik, büyümekte olan, gizemli bir tehditle karşılaşacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Skull & Bones Tanıtıldı!

Assassin’s Creed Valhalla Ne Zaman Çıkacak?

Daha önce 17 Kasım 2020 olarak belirtilen çıkış tarihi, Ubisoft’un Microsoft ile yaptığı işbirliği sayesinde bir hafta geri çekilerek 10 Kasım 2020 tarihi olarak belirlenip yeni nesil Xbox konsollarının çıkış oyunlarından bir tanesi olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Zula Süper Lig 4. Sezon GS - FB Derbisiyle Başlıyor!

Assassin’s Creed Valhalla Hangi Platformlarda Olacak?

  • PlayStation 4
  • PlayStation 5
  • Xbox One
  • Xbox Series X
  • Epic Games Store
  • Uplay
  • Stadia

Eğer oyunun PlayStation 4 sürümüne sahipseniz PlayStation 5 sürümüne, eğer Xbox One sürümüne sahipseniz ise otomatik olarak Xbox Series X sürümüne de ücretsiz bir şekilde sahip olacaksınız.

Bahsi geçen fragman aşağıdan 4K çözünürlüğünde ve Türkçe alt yazılı olarak ulaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Darksiders Genesis İncelemesi

Xbox Game Pass Nedir?