in ,

ASUS, 3. Nesil AMD Ryzen Threadripper işlemcileri destekleyen yeni TRX40 serisi anakartlarını duyurdu

ASUS’un yeni anakartları, 3. Nesil AMD Ryzen Threadripper işlemciler için duyurduğu yeni anakartları ROG Zenith, ROG Strix, Asus Prime yüksek hız sunuyor.

 https://oagtr.com/anasayfa/asus-3-nesil-amd…rtlarini-duyurdu https://oagtr.com/anasayfa/asus-3-nesil-amd…rtlarini-duyurdu

ASUS, 3. Nesil AMD Ryzen Threadripper işlemcileri destekleyen yeni TRX40 anakart serisini duyurdu.

ROG Zenith II Extreme, ROG Strix TRX40-E Gaming ve Prime TRX40-Pro, AMD’nin 3. Nesil Ryzen™ Threadripper™ işlemcilerinin tüm potansiyelini açığa çıkarmak isteyen profesyoneller, bilgisayar tutkunları ve oyunseverler için birçok iyileştirme ve yeni özellikler içeriyor.

ROG Zenith II Extreme, 3. Nesil Threadripper işlemcilerin çekirdek ve bellek saat hızlarının sınırlarını zorlamak isteyen profesyonel kullanıcılar ve oyunseverler için ideal bir anakart olarak dikkat çekiyor. Baştan sona üst düzey donanımla dolu olan model, en talepkar kullanıcıları bile memnun edecek özelliklere sahip.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount & Balde: Bannerlord'un BETA'sı çıktı mı?

Anakartın stili, endüstriyel düzeyde güç ve oyuncu dostu hız arasında denge kuracak şekilde tasarlandı. Işıklar kapalıyken gizliliği ön plana çıkaran Zenith II Extreme, birden fazla bölgeye sahip Aura RGB LED aydınlatma açıldığında üst düzey bir gösteri merkezine dönüşüyor.

ROG Strix TRX40-E

ROG Strix TRX40-E Gaming, ileri seviye performansa sahio bir anakart. Üstelik tüm bu gücü, olağanüstü özelleştirme seçenekleri, zarif desenleri ve 1.3 inç LiveDash OLED ekran ile standart ATX biçimine sığdırmayı da başarıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kafa Hareketleri İle Bilgisayar Kullanmak Mümkün

M.2 soğutma bloğu ve ses devresi korumalarına uzanan çarpıcı açılı tasarımı sayesinde çoğu kısmı kapalı bir yapıya sahip olan anakart, bu sayede RGB LED aydınlatmanın her tonunda mükemmel bir görünüm sunuyor.

Prime TRX40-Pro

Prime TRX40-Pro, video kurgulama ve 3D render alma gibi çok sayıda çekirdeğe sahip işlemcilerden yararlanan yaratıcı iş yükleriyle çalışan profesyonel kullanıcılar ve bilgisayar tutkunları için güvenilir bir altyapı sunuyor. Kartın sade ve futuristik tasarımına katkıda bulunan fırçalanmış alüminyum VRM soğutma bloğu, ısıyı 16 aşamalı güç dağıtımı alt sisteminden uzaklaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Nuclear Throne Ücretsiz Oldu!

https://oagtr.com/anasayfa/teamfight-tactic…ncularla-bulustu/

Teamfight Tactics: Elementlerin Yükselişi oyuncularla buluştu!