in ,

ASUS 300 ve 400 serisi chipsete sahip AM4 anakartlar, AMD Ryzen 3000 işlemcilere tam destek veriyor

ASUS ürünleri Computex 2019’da inovasyon ve tasarım alanında 17 ödüle layık görüldü!

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren ASUS, yayınladığı UEFI BIOS güncellemesiyle 3. Nesil AMD Picasso APU’lar ve Matisse CPU’lara tüm özellikleriyle birlikte destek vermeye başladı.

 httpsoagtr.comanasayfaasus-300-ve-400-…m-destek-veriyor ‎

ASUS, AM4 soketli 300 ve 400 serisi anakartlarının yayınlanan kolay UEFI BIOS güncellemesiyle gelişmeler gelmeye devam ediyor.

Asus, en yeni AMD Ryzen™ 3000 serisi CPU ve APU’lara tüm özellikleriyle birlikte destek vermeye başladığını duyurdu.

Sektörün en iyi X570 anakartlarını üretmekle yetinmeyen ASUS, müşterilerinin ihtiyaçlarına öncelik vererek hem yeni hem de mevcut anakartlarına en iyi BIOS’u sunuyor. Ödüllü ASUS UEFI BIOS’un arayüz ve tüm temel işlevlerini ele alıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation Store'da 50 TL Altındaki Oyunlar!

AM4  soketli ASUS 300 ve 400 serisi anakart kullanıcılarına eksiksiz bir şekilde sunulması için mühendisler yoğun bir çalışma yürüttü.

Mühendislerin dikkatli ve sistemli çalışmaları sayesinde, ödüllü ASUS UEFI BIOS’un popüler grafik arayüzü ve tüm temel özellikleri AM4 soketli ASUS 300 ve 400 serisi anakart kullanıcılarına sunuluyor. ASUS müşterileri, anakartlarının ROM miktarına bakmaksızın güncellemeyle birlikte gelen özelliklere erişebiliyor. Yeni özellikler için yeni bir anakart satın almaya gerek kalmıyor. AM4 soketli ASUS 300 ve 400 serisi anakart kullanıcıları 3. Nesil Ryzen 3000 APU ve CPU’larına geçiş yapmak istediğinde aynı BIOS deneyimini yaşayacak ve özellikler korunacak. Ayrıca, BIOS güncellemesinden sonra eski CPU’lar da desteklenmeye devam edecek.

httpsoagtr.comanasayfaasus-rog-strix-s…aklarini-duyurdu

ASUS, ROG Strix Serisi Güç Kaynaklarını Duyurdu!

httpsoagtr.comanasayfagecmiste-efsane-olan-6-telefon

Geçmişte Efsane Olan 6 Telefon