in ,

ASUS, AMD X570 Serisi Yeni Anakartlarını Duyurdu

Asus ROG, X570 anakartlarla çıtayı yükseltiyor.

ASUS, AMD X570 serisi yeni anakartlarını duyurdu

AMD’nin 1. ve 2. Nesil Ryzen™ masaüstü işlemcileri tüm dünyada hem oyuncular hem de profesyonel kullanıcılar arasında büyük başarı yakaladı. ASUS, bir dizi yeni modelle X570 yonga seti için hazır olduğunu duyurdu.

ASUS, AMD X570 serisi yeni anakartlarını duyurdu

ASUS, AMD X570 serisi yeni anakartlarını duyurdu

Serinin en üstünde Crosshair VIII modelleriyle Republic of Gamers yer alıyor. En talepkar hız aşırtmacılara ve oyunculara uygun olan bu modeller, sistemin tüm performans potansiyelini elde etmeyi sağlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, PCE-AX58BT Wi-Fi 6 Ağ Adaptörünü Duyurdu

Kullanıcılar artık ayrıntılı soğutma düzenlemesi yaparak üç hibrit kasa fan başlığından yararlanabiliyor ve AIO soğutucu için ek bağlantı noktasını kullanabiliyor. TUF LANGuard tarafından korunan Gigabit Ethernet girişi, yıldırımlara ve statik elektriğe karşı dayanıklı olmasıyla göze çarpıyor.

ROG Strix serisi ekstra özelliklerin bir kısmıyla birlikte şık görünüme ve güçlü performansa odaklanıyor. TUF Gaming ise sıkı testlerden geçen yapısıyla vazgeçilmez özellikleri uygun fiyatlarda sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Micron, dünyanın en hızlı SSD sürücü olarak nitelendirdiği 3D XPoint'i duyurdu

Asus ROG, ROG Strix, Prime, Pro ve TUF Gaming serileri, gelişmiş güç devresi, harika soğutma, çok sayıda özellikle birlikte geliyor.

AMD’nin yeni Ryzen işlemcileri özellikle yoğun iş yüklerinde gösterdikleri performansla dikkat çekiyor. Oyun özellikleri ve çok renkli aydınlatma ofis için her zaman en iyi tercih olmayabiliyor ve iş istasyonlarında olması gereken belirli bazı özellikler bulunuyor.

Through The Woods Türkçe Yaması Yayınlandı!

Through The Woods Türkçe Yaması Yayınlandı!

XPG RGB aydınlatmalı yeni SSD modeli SPECTRIX S40G'yi tanıttı.

XPG RGB Aydınlatmalı Yeni SSD Modeli SPECTRIX S40G’yi Tanıttı