in ,

ASUS, AMD X570 Serisi Yeni Anakartlarını Duyurdu

Asus ROG, X570 anakartlarla çıtayı yükseltiyor.

ASUS, AMD X570 serisi yeni anakartlarını duyurdu

AMD’nin 1. ve 2. Nesil Ryzen™ masaüstü işlemcileri tüm dünyada hem oyuncular hem de profesyonel kullanıcılar arasında büyük başarı yakaladı. ASUS, bir dizi yeni modelle X570 yonga seti için hazır olduğunu duyurdu.

ASUS, AMD X570 serisi yeni anakartlarını duyurdu

ASUS, AMD X570 serisi yeni anakartlarını duyurdu

Serinin en üstünde Crosshair VIII modelleriyle Republic of Gamers yer alıyor. En talepkar hız aşırtmacılara ve oyunculara uygun olan bu modeller, sistemin tüm performans potansiyelini elde etmeyi sağlıyor.

Kullanıcılar artık ayrıntılı soğutma düzenlemesi yaparak üç hibrit kasa fan başlığından yararlanabiliyor ve AIO soğutucu için ek bağlantı noktasını kullanabiliyor. TUF LANGuard tarafından korunan Gigabit Ethernet girişi, yıldırımlara ve statik elektriğe karşı dayanıklı olmasıyla göze çarpıyor.

ROG Strix serisi ekstra özelliklerin bir kısmıyla birlikte şık görünüme ve güçlü performansa odaklanıyor. TUF Gaming ise sıkı testlerden geçen yapısıyla vazgeçilmez özellikleri uygun fiyatlarda sunuyor.

Asus ROG, ROG Strix, Prime, Pro ve TUF Gaming serileri, gelişmiş güç devresi, harika soğutma, çok sayıda özellikle birlikte geliyor.

AMD’nin yeni Ryzen işlemcileri özellikle yoğun iş yüklerinde gösterdikleri performansla dikkat çekiyor. Oyun özellikleri ve çok renkli aydınlatma ofis için her zaman en iyi tercih olmayabiliyor ve iş istasyonlarında olması gereken belirli bazı özellikler bulunuyor.

ne düşünüyorsun?

Yazar: Ümit Dinçer

Merhaba, bilgisayar ile tanışmam 2003 yılına dayanıyor. Teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.
Aynı zamanda Animus Projesi Çeviri Ekibinde İçerik Yöneticisi olarak görev almaktayım.

Through The Woods Türkçe Yaması Yayınlandı!

Through The Woods Türkçe Yaması Yayınlandı!

XPG RGB aydınlatmalı yeni SSD modeli SPECTRIX S40G'yi tanıttı.

XPG RGB Aydınlatmalı Yeni SSD Modeli SPECTRIX S40G’yi Tanıttı