in ,

ASUS, CES 2020 İnovasyon Ödülleri’nde tam 11 ödül kazandı!

ASUS ve ASUS Republic of Gamers, “Bilgisayar Çevre Birimleri”, “Bilgisayar Donanımları” ve “Mobil Cihazlar” kategorilerinde ödüller kazandı.

https://oagtr.com/anasayfa/asus-republic-of…ogramini-duyurdu/

ASUS, 11 ürününün, tüketici teknolojileri alanında olağanüstü tasarımları ve teknolojileri nedeniyle CES 2020 İnovasyon Ödülü kazandığını duyurdu.

ZenBook Pro Duo, ZenFone 6, ZenBook 15, ZenBook Flip ve ProArt Display PA32UCG CES İnovasyon Ödülü kazanan ASUS yer aldı.

Ödül kazanan ROG ürünleri ise ROG Phone II, ROG Strix SCAR III, ROG Strix Arion M.2 NVMe USB3.2 Gen 2 SSD kutusu ve ROG Kunai Gamepad oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hunt: Showdown'ın PC Tam Sürümü Çıkış Yaptı!

Ek olarak ödül kazanan iki ASUS ürünü de CES 2020 sırasında açıklanacak. Kazanılan ödüller, ASUS’un tasarım ve inovasyon aracılığıyla olağanüstü tüketici deneyimi sunma konusundaki kararlılığını vurguluyor. Olağanüstü tasarımları değerlendirmeye yönelik yıllık bir program olan CES İnovasyon Ödülleri 28 ürün kategorisinde ödül veriyor.

Tasarımcılar, mühendisler ve teknoloji basınından temsilcilerin oluşturduğu jüri paneli, adayları tasarım, işlevsellik, tüketiciler açısından ilgi çekici olma, mühendislik ve ürünlerin rakiplerine kıyasla başarısı gibi kriterlere göre değerlendiriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  4K'nın İçinden Geçen Konsol: XBOX ONE X!

CES 2020 İnovasyon Ödülü Alan Ürünler

Pro Art Display PA32UCG, ROG Strix Arion, ROG Kunai Gamepad, ASUS ZenBook Pro Duo,  ASUS ZenFone 6, ASUS ZenBook 15,  ASUS ZenBook Flip, ROG Phone II ve ROG Strix SCAR III gibi ürünler ödül kazandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/riot-gamesin-muz…kisini-yayinladi/

Riot Games’İn Müzik Grubu True Damage, İlk Şarkısını Yayınladı!

Ücretsiz Oyun: Company of Heroes 2 Ücretsiz Oldu!