in ,

ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da Yeni Ürünleri Tanıttı!

ASUS Republic of Gamers (ROG), Gamescom 2019’daki Intelligent Evolution basın etkinliğinde, ASUS en son yenilikleri ortaya koymak için kapılarını açtı.

https://oagtr.com/anasayfa/asus-republic-of…urunleri-tanitti/ ‎

Oyuncu anakartları:  Rüya gibi sistemler için Rampage VI Extreme Encore ve kolay hızaşırtma için ROG Strix X299-E Gaming II

Oyuncu monitörü: ROG Strix XG43UQ ve DSC destekli XG27UQ’nun yanı sıra ROG Strix XG17 taşınabilir oyuncu monitörü de tanıtıldı

Oyuncu mouse’u: Çift bant 2.4GHz/Bluetooth bağlantı sunan ROG Chakram, USB-C, Qi kablosuz şarj, programlanabilir joystick ve Aura Sync destekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Asus’tan TEKFEST Ankara’ya Destek!

Oyuncu kulaklıklığı: ROG Strix Go 2.4, dünyanın Nintendo Switch ile elde taşınabilir modda kullanılabilen ve aynı zamanda cep telefonları ve PC’lerle çalışan ilk kablosuz oyun kulaklığı

Kullanıcı geri bildirimlerine göre şekillenen ürün geliştirme döngüsü, Ar-Ge stratejisini belirleyerek yeni ürünlerin piyasaya çıkmasını sağlıyor. Oyuncuların ve medyanın, ROG’nin hızlı ve tutkulu ürün geliştirmesinin ilham kaynağı olduğunu ve oyun deneyimi önemli olduğunu vurguladı.

ürünleri geliştirmek için kendilerini sınırları zorlamaya ittiklerini belirten ASUS Açık Platform İş Birimi Başkan Yardımcısı ve Global Satış Genel Müdürü Jackie Hsu, “Her kullanıcı yorumu ve ürün incelemesi, ROG ürünlerinin bu akıllı evrimini besliyor ve her zaman yeni ve heyecan verici yenilikleri tetikliyor.” dedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, ROG Swift PG35VQ oyuncu monitörünü duyurdu

ROG bu yıl, yedi yeni akıllı ürün geliştirdi. Bunlar arasında, rüya gibi bir sistem toplamak isteyenler için çıtayı yükselten ROG Rampage VI Extreme Encore anakart ve kolay hızaşırtma için ROG Strix X299-E Gaming II anakart yer alıyor.

Ücretsiz Oyun: Puzzle Chambers Ücretsiz Oldu!

Gamescom 2019 Basın Özel Gününde Dikkat Çeken Gelişmeler (Sıralı Tam Liste!)