in ,

ASUS ROG Strix Carry Oyuncu Mouse Modeli Duyuruldu!

Cebe sığabilecek kadar küçük olan kablosuz oyuncu faresi, ultra hızlı 1 ms tepki süresiyle gecikmesiz oyun deneyimi sunuyor. Aynı zamanda hızlı tepkime süresinin yanı sıra 400 saatin üzerindeki pil ömrüyle de uzun süreli deneyim vaat eden ASUS, ROG Strix Carry mouse modelini duyurdu.

 

ASUS Republic of Gamers, ROG Strix Carry modelini duyurdu

Cebe sığabilecek kadar küçük boyutlara sahip bu kablosuz oyuncu faresi, olağanüstü pil ömrüyle muhteşem bir oyun tecrübesi sunuyor.

Üstün tasarım ve teknolojilerle donatılan Strix Carry, iddialı bir oyuncu faresinde yer alan özellikleri küçük boyutuna sığdırıyor. Yüksek performanslı Pixart PMW3330 optik sensöre sahip ürün, maksimum 7200 DPI çözünürlük ile akıcı ve hassas kontrol sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, AMD X570 Serisi Yeni Anakartlarını Duyurdu

Sağ ele göre tasarlanan rahat tasarımda, baş parmağa denk gelen kabartmalar sıkı bir kavrayış sağlıyor. Kullanıcı, tekerleğin altındaki DPI düzeyini değiştiren tuş sayesinde hızlı oyunlarda ve internette gezinirken farklı ayarlardan ayarlanabiliyor.

Siyah renkle gizemli bir görünüme sahip olan Strix Carry, iki çeşit kablosuz bağlantı desteğine sahip. Düşük güç tüketimiyle kablosuz üretkenlik sunan Bluetooth LE, bir set AA pille 400 saat kesintisiz çalışıyor. Bu da gerçek kullanımda haftalar veya aylar anlamına geliyor. Yüksek performanslı 2,4 GHz bağlantısı kullanıldığında ise Strix Carry, oyunlarda başarı için gereken 1 ms tepki süresiyle yoğun bir şekilde kullanılırken bile 300 saatin üzerinde pil ömrü vadediyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Temsilcimiz ex-Space Soldiers ESL Pro League Sezon 9'dan Elendi

ASUS ROG Strix Carry, yakında piyasaya sunulacak.

ASUS, yeni taşınabilir monitörü ZenScreen Touch’u duyurdu

ASUS ZenScreen Touch, Yeni Taşınabilir Monitör Duyuruldu!

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Açıklandı!