in ,

ASUS Ürünleri, Computex 2019’da İnovasyon ve Tasarım Alanında 17 Ödüle Layık Görüldü!

ASUS ürünleri Computex 2019’da inovasyon ve tasarım alanında 17 ödüle layık görüldü!

Asus ZenFone 6 akıllı telefon, Zenbo Junior robot ve iş istasyonu sınıfı Mini PC ProArt PA90 masaüstü bilgisayar birden fazla ödül kazandı.

ASUS ürünleri Computex 2019’da 17 adet ödül kazandı. Bunların altısı “En İyi Tercih”, 11 adedi ise “Tasarım ve İnovasyon” ödülleri oldu.

 

ASUS ürünleri Computex 2019’da inovasyon ve tasarım alanında 17 ödüle layık görüldü!

Computex Taipei tarafından 2002’den bu yana verilen “En İyi Tercih” ödülleri, mükemmel işlevler, yenilikler gösteren ürünlere takdim ediliyor.

Devlet yetkilileri, akademisyenler, araştırmacılar, yazı işleri müdürleri ve diğer sektör uzmanlarından meydana gelen ödül komitesi, seçim sürecinde ürünleri farklı bakış açılarıyla değerlendiriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Red Dead Redemption 2 İçin Beklenen Battle Royale Modu: Gun Rush

Altın En İyi Tercih ve Computex d&i ödülleri

ASUS Mini PC ProArt PA90, profesyonel içerik üretimi için ideal bir iş istasyonu sınıfı bilgisayar. 9. Nesil Intel® Core™ işlemciler, NVIDIA® Quadro® ekran kartlarıyla donatılan model, büyük dosyaların hızlı aktarımı veya artırılmış depolama kapasitesi için Intel® Optane™ teknolojisine de destek veriyor.

En İyi Tercih Kategorisi ödülü

ASUS ZenBook Edition 30, ASUS’un yeniliklerle dolu 30 yılını kutlamak için benzersiz bir yol sunuyor. Ürün, ASUS’un geçmişinden ilham almasına karşın geleceğe dönük bir tasarıma ve kaliteli deri işçiliğine sahip.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS 300 ve 400 serisi chipsete sahip AM4 anakartlar, AMD Ryzen 3000 işlemcilere tam destek veriyor

En İyi Tercih En İyi Tasarım ödülü

ROG Phone, yüksek performanslı mobil oyun deneyimi için tasarlanan, 6 inç boyutunda iddialı bir akıllı telefon. Saf ROG oyun DNA’sını taşıyan ve 2,96 GHz ile dünyanın en hızlı mobil işlemcisi olan sekiz çekirdekli Qualcomm® Snapdragon™ 845 ile oyunlar için optimize edilmiş Qualcomm Adreno 630 GPU’suna sahip ROG Phone, rakiplerin girmeye cesaret edemediği alanlarda kuralları yıkıyor.

TESFED, Rusya Espor Federasyonu ile protokol imzaladı

TESFED, Rusya E-Spor Federasyonu ile Protokol İmzaladı

LoL 9.11 Yama Notları Özeti | Minik Şeytan Tristana’ya Merhaba Deyin!