in ,

ASUS, yeni Mesh WiFi sistemi ZenWiFi’ı duyurdu!

Yeni ağ WiFi sistemleri serisi, özenle ayarlanmış performansa, kolay yapılandırmaya, gelişmiş kontrollere ve her dekorasyona uygun şık bir tasarıma sahip.

 https://oagtr.com/anasayfa/asus-yeni-mesh-w…zenwifii-duyurdu/

ASUS, AiMesh teknolojisine sahip yeni WiFi sistemi ZenWiFi’ı duyurdu. Yeni ağ WiFi sistemleri serisi tüm evde son derece hızlı ve güvenilir.

Asus, ZenWiFi ile birlikte oldukça hızlı bir WiFi bağlantısı sağlıyor ve kolay, esnek ve güçlü yapılandırma seçenekleri sunuyor.

Üst düzey tasarım ve performansın bir araya geldiği ASUS Zen serisinin geleneğini sürdüren ZenWiFi, her tür dekorasyona uygun şık ve sade tasarım ve tüm ev genelinde son derece hızlı, sorunsuz WiFi bağlantısı sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Divide by Sheep Ücretsiz Oldu!

ZenWiFi serisinde iki model yer alıyor: En yeni WiFi 6 (802.11ax) standardına destek veren ZenWiFi AX ve WiFi 5 destekli (802.11ac) ZenWiFi AC.

Tüm evi kapsayan hızlı ZenWiFi sistemi gelişmiş AiMesh teknolojisi sayesinde çabuk ve kolay bir şekilde kurulabiliyor. Daha fazla kontrol sahibi olmak isteyen kullanıcılar ZenWiFi sisteminin sunduğu gelişmiş yapılandırma seçenekleri ile ağda ayrıntılı ayarlar yapabiliyor.

ZenWiFi güvenli bir ev ağı deneyimi için AiProtection Pro özelliğiyle geliyor. Trend Micro tarafından ücretsiz bir şekilde kullanım ömrü boyunca güncellenen AiProtection Pro dahili ağ güvenlik çözümü sürekli koruma sağlıyor. AiProtection’da ayrıca çocukların güvenliği için gelişmiş ebeveyn kontrolü özellikleri de içeriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Artık Hiçbir Şeye Yeşil Işık Yakamayacaksınız! Steam Greenlight Kapandı! Steam Direct Geliyor!

ZenWiFi, Trend Micro tarafından desteklenen ömür boyu ücretsiz AiProtection Pro çözümüyle birlikte geliyor. Bu dahili güvenlik çözümü ağ ve tüm bağlı cihazlar için için kapsamlı ve kusursuz bir koruma sağlıyor. ZenWiFi sisteminin kullanım ömrü boyunca ücretsiz olan çözüm düzenli güncellemelerle sürekli ağ güvenliği sağlıyor. Çocukların güvenliği için ebeveyn kontrolü özelliklerine de sahip olan çözüm, internet kullanımını kolayca yönetme olanağı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Darksiders Genesis Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

https://oagtr.com/anasayfa/half-life-alyx-s…imleri-aciklandi/

Half Life: Alyx sistem gereksinimleri açıklandı.