in ,

Attack on Titan, Hollywood Filmi Olarak Uyarlanıyor!

Ünlü japon manga ve anime serisi Shingeki No Kyojin (Attack On Titan- Titana Saldırı), IT filminin başarılı yönetmeni Andy Muschietti’nin yönetmeliğinde sinemaya uyarlanıyor.

Variety’nin hazırladığı özel habere göre Warner Bros; IT filminden tanıdığımız başarılı yönetmen Andy Muschietti, Barbara Muschietti, Harry Potter’ın yapımcılarından David Heyman ve Heroes’un yapımcılarından Masi Oka gibi ünlü ve başarılı isimlerin görev alacağı bir Attack on Titan hollywood uyarlaması hazırlıyor.

Hajime Isayama tarafından çizilen bir manga serisi olarak karşımıza çıkan Attack on Titan, Shönen Magazine adlı aylık manga dergisinde 9 Eylül 2009’da yayınlanmaya başladı. 7 Nisan 2013 tarihinde ünlü manga serisinin animesi yayınlanmaya başladı ve an itibariyle 3. sezonu tamamlandı. Attack on Titan; büyük ve korkutucu devlerin, devasa surlar ile korunmaya çalışan insan ırkı arasında ki savaşlarını anlatan seri bir seri. IMDB üzerinden 8.8 gibi yüksek bir puana sahip. Aynı zamanda bu ünlü seri, şu ana kadar 76 milyon kopyayı aşmış durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kotonoha no Niwa Anime İncelemesi

Hollywood uyarlamalarına genelde pek sıcak bakmıyoruz ama eğer bu başarılı film yapımcıları güzel bir iş çıkarırsa, bu sağlam ve özgün hikayeli seriyi en iyi şekilde sinemada deneyimleme şansımız olacaktır. Bakalım ileride bu proje ile ilgili daha nasıl bilgiler elde edeceğiz? Siz manga ve anime serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu uyarlama sizce başarılı olacak mı? Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam Cadılar Bayramı İndiriminden Alınabilecek 10 Oyun!

Xbox Game Pass İçin Kasım 2018 Oyunları Duyuruldu!