in ,

Avengers 4 İçin İlk Fragman Yayınlandı

Türkiye’de 27 Nisan 2018’de vizyona girip sinema dünyasını kasıp kavuran Avengers: Infinity War 2 Milyon Dolar’dan daha fazla gişe elde ederek tarihe adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştı. Kahramanların, kötü karakter Thanos ile verdiği büyük mücadeleyi anlatan Infinity War aslında bir hikayenin başlangıcıydı. Thanos ile verilen mücadelenin ilk bölümünü sonlandırmışken ikinci bölümü beklemeye koyulan hayranlar için güzel bir haberimiz var. Hikayenin sonunu anlatacak Avengers 4 için ilk fragman sonunda yayınlandı.

Büyük bir hikayenin ilk kısmı olan Infınıty War’da karakterlerimiz büyük bir mücadele vermiş ve Thanos’un gücü yüzünden oldukça zorlanmışlardı. Bizlere, 2 Saat 40 Dakikalık uzun mu uzun bir film deneyimi yaşatan Infinity War, Imdb’den 8.5 puan alarak gayet olumlu karşılanmıştı ancak bu hikaye tamamlanmıştı. Daha hikayenin ilk kısmı olan Infinity War’dan sonra hikayeyi sonlandıracak çok önemli olan ikinci kısmın filmini merakla beklerken yeni bir fragman bizleri gayet mutlu etti. Üstelik tam ismi bilinmeyen filmin ismi de belli oldu. Hikayenin ikinci kısmı Avengers: Endgame olarak çıkacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Marvel's Avengers Oyunu İçin Özel Bir Fragman Yayınlandı!

Fragmanı izlemeden önce ilk filmi izlemenizi öneriyorum çünkü fragmanda bizzat Infinity War’da neler yaşandığından bahsediliyor. Büyük bir mücadele sonrası kaybettiğini düşünen kahramanlar, Thanos’u yok etmek için ikinci bir mücadeleye girecek. Bu mücadele de ekibe Infinity War’da göremediğimiz Hawkeye ve solo filmini 8 Mart 2019’da piyasaya sürecek Captain Marvel karakteri de katılacak ayrıca Infinity War sırasında ev hapsinde olduğunu bildiğimiz Ant-Man’in de ekipte  olduğunu fragmanda görüyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2020'nin En Çok Beklenen 11 Oyunu!

Avengers: Endgame, 3 Mayıs 2019’da vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini Infinity War’ında yönetmenleri olan Russo kardeşler üstlenecek. Filmin senaryosu yine aynı senarist Stephen McFeely tarafından yazılacak. İşte büyük bir hype ile beklenen Avengers: Endgame’in ilk fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 6 Aralık 2018 Güncellemesi | Battle Royale Danger Zone Modu

Yılın Oyunu God of War Oldu!