in ,

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

Avengers Endgame’in Tamamı Sızdırıldı!

Üstelik henüz bazı ülkelerde vizyona bile girmemişken!

Marvel uzun bir süre dünyanın en gözde çizgi roman serilerini yapmayı başardı. Kimilerince hala dünyanın bu alanda en iyisi olduğu düşünülen firmadan bir önceki sızdırma haberinden sonra bir darbe daha geldi!

Marvel’in senelerdir uğraş verdiği seri olan Avangers serisi, çizgi roman severler için mükemmel bir seri olarak hafızalarda yer edindi. En büyük rakibi olan DC Comics’e film sektöründe Batman serisinden sonra büyük bir fark atan Marvel, Endgame ile çıtaları tavana çıkardı. Seveni, sevmeyeni, herkesi adeta bir mıknatıs gibi ekranların başına kitleyen seri, 25 Nisan’da son filmi olan Endgame ile son bulacak. Bu sonun bir başlangıç olduğunu belirten yapımcılar, Endgame’den sonra Marvel Sinematik Evreni’nin devam edeceğinin bilgisini bizlere verdi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: WWII Sunumundan İlk Bilgiler!

Endgame Sızıntısı!

Fanlarının nefesini tutarak beklediği seri yine bir sızdırma vakasıyla daha karşı karşıya. Türkiye’nin de içinde bulunduğu birçok ülkede film henüz vizyona dahi girmemişken film, internete sızıdırıldı. An itibariyle vizyona giren ülkelerden birinde sinema çekimi olarak çekilen film torrent sitelerinde yerini almaya başladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Legends of Runeterra PC ve Mobilde Resmi Olarak Çıktı

Filmin bu kadar çabuk internete düşmesi ise hayranlar tarafından büyük tepki çekiyor. Akıllardaki bir diğer merak konusu ise Marvel’in internetteki sinema çekimi olan yada yasa dışı olarak paylaşılan videolara karşı tutumu ne olacaktır. Senelerdir bu seri için hazırlanan Marvel, böyle bir korsancılıkla nasıl mücadele edeceği merak konusu.

Takipçilerimize tavsiyemiz ise internette yer alan, sızdırılan halini izlememeleri ve daha kaliteli bir ortamda, sinemaya giderek filmi izlemeleridir. Film, Türkiye’de 25 Nisan tarihinde vizyona girecek.

 

Calve ile Hediye Oyun Koduna Bandır!

Street Fighter V, Sınırlı Bir Süreyle Ücretsiz Oldu!