in ,

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN WTFWTF HARİKAHARİKA

Avengers: Endgame’den Bölümler Sızdırıldı!

Yazıda hiçbir şekilde spoiler verilmemiştir!

Sinemanın ve dünya çizgi roman kültürünün devlerinden olan Marvel’dan büyük bir hata, Avengers: Endgame sızdırıldı! Yıllarca çektiği filmlerle izleyicileri ekrana kilitleyen yapım geçtiğimiz sene beyaz perdelerde sergilenen Avengers Infinity War ile bir rekor kırdı. Marvel her çekilen filmin ardından büyük bir ivme yakalayarak izleyicileri MCU’ya (Marvel Cinematic Universe) bağladı. Şimdi ilk ana hikayenin sonuna gelmiş bulunuyoruz ve senelerdir Marvel’in taban hazırladığı hikayenin son filmi 26 Nisan’da sinemalarda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Outer Worlds'un Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Corona Virüsü Nedeniyle Ertelendi!

Geçtiğimiz saatler içerisinde Avengers: Endgame dair sızıntı olduğu tespit edildi. Sızıntı internette şimdiye kadar 180.000 tekil kullanıcı tarafından izlendi. İnternette paylaşılan sızıntı filmin önemli ve can alıcı noktalarını içermesinin yanında filmden kesit kesit 10’dan fazla bölümü gösteriyor. Telefon çekimi olarak kayıt edilen 4.30 dakikalık videoda Arapça alt yazı olduğu biliniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Spider-Man: Miles Morales PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

Sızıntının paylaşılmasının ardından Marvel hayranları çeşitli yerlerden hashtag açarak spoiler paylaşılmamasına yönelik ve insanların spoiler yememesi için uyarıda bulundu. Bir Marvel Fan sayfası sızıntının ardından paylaştığı gönderi ile sızıntının gerçekliği az da olsa teyit edilmiş oldu. Dünyanın her yerine yayılan bu sızıntı Endgame için bir felaket olabilir.

MARVEL Fan Sayfasının Facebook hesabında paylaştığı gönderi:

HWA Gaming’de Değişiklik!

League of Legends MSI 2019 Hakkında Tüm Detaylar!