in , ,

Baba Oyunlar Xbox Game Pass’e Geliyor!

Microsoft, Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesine bu ay ve aralık ayında hangi oyunların ekleneceğini duyurdu!

Microsoft bu ay Xbox Game Pass’e ekleyeceği oyunları açıkladı, bu oyunlardan en büyüğü elbette PUBG oldu. PUBG’nin bu servise geliyor olması bazılarınızı şaşırtmış olabilir fakat yakın zamanda PUBG’nin PlayStation 4 için çıkacak olması Microsoft’un ilerisi için düşündüğü planlarını öne almasını sağlamış olabilir.

Thief of Thieves bugün, PlayerUnknown’s Battlegrounds 12 Kasım’da, Agents of Mayhem, MXGP3 ve Thomas Was Alone 22 Kasım’da, Ori and the Blind Forest, Kingdom Two Crowns, Hellblade: Senua’s Sacrifice Aralık’ta ve Aftercharge, Supermarket Shriek, Ori and the Will of the Wisps, Pathologic 2, The Good Life, Void Bastards, Secret Neighbor ve Mutant Year Zero oyunları da çıkış yaptığı gibi Xbox Game Pass sistemine dahil edilecek.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Ali Bağdatlı

Selamlar ben Ali. Aktif olarak oagtr.com'un teknoloji haberleri editörüyüm. Bunun dışında bazı oyun haberleri ve listeleri de yazıyorum. Oyunları çok seviyor ve sürekli olarak takip ediyorum. Sormak istediğiniz bir şey varsa ya da sohbet etmek isterseniz bana aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Shokugeki No Souma Anime İncelemesi

Grand Chase Mobil İçin Ön Kayıtlarını Başlattı!