in , ,

Bahçeşehir SuperMassive’in Dünya Şampiyonası yolculuğu devam ediyor!

Hepimizin de bildiği üzere 2018 Türkiye Büyük Finali Şampiyonu Bahçeşehir SuperMassive adını güçlü bir şekilde duyurarak ülkemizi küresel turnuvalarda temsil etmeye hak kazanmıştı. Güçlü takım, geçtiğimiz günlerde oynanan ve Kore’de gerçekleşen League of Legends Dünya Şampiyonası ön eleme aşamasında B grubunu ikinci sırada tamamlamayı başardı. Gruplarında ilk iki sırada yer alan ekiplerin Eleme Aşamasına yükseldiği turnuvada, temsilcimizin bir sonraki rakibi LMS (LoL Master Series) temsilcisi G – Rex takımı oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  1907 Fenerbahçe Espor'da Büyük Değişiklikler!

Bu yıl Kore’de gerçekleştirilen ve 12 bölgeden 24 takımın mücadele ettiği Worlds 2018’de Ön Eleme Aşaması grup maçları tamamlandı. Gruplarında ilk iki sırayı alan ekiplerin bir üst tura yükseldiği aşamada, son sıradaki takımlarsa evlerinin yolunu tuttu. TBF 2018 Şampiyonu unvanıyla Şampiyona’da ülkemizi temsil eden Bahçeşehir SuperMassive, ikinci gün oynadığı maçlar sonucunda liderliği adeta elinden kaçırsa da grup ikinciliğiyle Eleme Aşaması’na yükselmeyi başardı.

İlk Hedef Dünyanın En İyi 16 Takımı Arasında Yer Almak

Eleme aşaması için çekilen kurada temsilcimiz Bahçeşehir SuperMassive’in rakibi, D grubunu birinci sırada tamamlayan, Asya’lı temsilci G – Rex oldu. Temsilcimiz, 7 Ekim Pazar günü saat 11.00’da Dünya Şampiyonası grup aşamasına katılacak olan takımı belirlemek üzere G-Rex ile karşı karşıya gelecek. 5 maç üzerinden oynanacak seride galibiyete ulaşan taraf, dünyanın en iyi 16 takımı arasında yer alarak büyük kupa için mücadele edecek. Ülkemizi temsil edecek takımımıza şimdiden başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL: 8.19 Yama Notları

Türk Yapımı TPS Bakış Açılı Strateji Oyunu: “Hexen Hegemony”