in , ,

Bandai Namco’dan Scarlet Nexus Duyuruldu!

Japonya merkezli çok uluslu video oyun geliştirici ve yayıncı şirketi Bandai Namco‘nun elinden çıkan yeni aksiyon RPG oyunu Scarlet Nexus bugün gerçekleştirilen Inside Xbox etkinliğinde duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Bugün gerçekleşen Inside Xbox etkinliğinde duyurulan oyunlardan birisi de Bandai Namco‘nun ”Tales” serisi üzerinde çalışmış kişilerden oluşan bir ekip ile geliştirdiği Scarlet Nexus oldu. Scarlet Nexus, grafik yapısı ile anime ve manga tarzını oldukça anımsatıyor. Ana karakterimiz Yuito Sumeragi, OSF(Öteki Bastırma Gücü) ekibinin genç bir üyesi ve ”Ötekiler” diye adlandırılan garip mutant yaratıklarının bastırılmasında görev alıyor. Fragman oldukça aksiyon dolu ve karakterimizin kılıcını kullanarak birkaç farklı mutant ile savaşını görebiliyoruz. Oyun ayrıca Smart Delivery özelliğine sahip olacak yani Xbox One ile oyunu bir kere aldığınızda Xbox Series X üzerinde ücretsiz erişim hakkına sahip olacaksınız. Smart Delivery özelliği hakkında hazırladığımız detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tekken 7'nin 3.Sezonu Tanıtıldı! Solid Snake'mi Geliyor?

Oyun yüksek çözünürlük ve yüksek fps değerlerine uyumlu bir şekilde çıkışını yapacak. Bol animasyonlu, efektli ve yüksek grafik detayına sahip bir oyunun oldukça güçlü bir konsol olan Xbox Series X’te mükemmel bir şekilde çalışması bekleniyor. Oyunun çıkış tarihi ise henüz belli değil. İşte Scarlet Nexus’un tanıtım fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Macera ve Bulmaca Oyunu Call of The Sea Duyuruldu!

Bright Memory: Infinite’in Yeni Nesil Fragmanı Yayınlandı!