in ,

Battlefield 1 Kış Güncelemesi

Battlefield 1’in kış güncellemesi içinizi ısıtacak.

Oyuncular tarafından geri dönüşler ve öneriler dikkate alınarak yeni özellikler getirildi. Daha önceden Battlefield oyuncularının aşina olduğu kurdeleler tekrar oyunda. Bugün gelecek olan güncellemenin diğer önemli başlıkları haberimizde.

Kurdeleler:

 

Kurdeleler

Artık oyunda kurdele toplamamız mümkün. Toplanacak 20 farklı tür kurdele var. Her kurdele toplayışınızda 300 XP puanı alacaksınız. Kurdeleler takım oyununu teşvik edecek ve sizi hedefleri oynamaya yönlendirecek

Sunucular:

 

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Türk Yapımı Doughlings: Arcade Steam’de Yerini Aldı!

Artık oyunda sunucu kiralamak mümkün olacak. Sunucu adminleri oyun içi ara yüzü kullanarak sunucularından oyuncu atabilecek veya banlama yapabilecek. Bir diğer özellik ise karşılaşma bittiğinde artık oylama yapılacak, oyuncular karşılaşma bittiğinde 2 seçenekli oylama ile bir sonra ki tur hangi haritayı oynayacaklarını seçecek.

Yeni oy ekranı

Elit Kodeksler:

Elit kodeksler

Artık oyundaki birincil silahların sekizini almak için Elit Kodeks açmak mümkün. Tek yapmanız gereken ilgili silahların her biri için fazladan 500 düşman öldürmek. Pırıl pırıl bir Elit Kodeks almakla kalmayacak, 25.000 bonus XP’nin de sahibi olacaksınız. Yeni Sınıf Rütbeleri olduğunu da düşünürsek bir taşla iki kuş diyebiliriz.

Maksimum Sınıf Rütbeleri:

Rütbeler

Sınıf rütbelerinde artık üst limit 50. Ulaştığımız her 10 sınıf rütbesinde battlepack kazanacağız. 50’ye ulaştığımızda ise öldürme kartında düşmanlarımızı tiye alan güzel sınıf yetenekleri kazanılacak. Ayrıca 50’ye doğru ilerlerken açabileceğimiz kilitli künyeler de olacak.

Battlefield 1 ile ilgili gelecek güncellemeleri sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Injustice 2 Yeni Karakterlerini Duyurdu

Ekran Kaydı İçin Kullanabileceğiniz En İyi 8 Program