in , ,

Battlefield V İçin Yepyeni Bir Hikaye Modu Fragmanı Geldi!

Electronic Arts’ın elindeki en büyük serilerden bir tanesi olan Battlefield serisi, askeri FPS denince akla gelen isimlerden önemli bir tanesi. Serinin yeni oyunu Battlefield V’in çıkmasına aylar kala oyunun tek kişilik hikaye modu için yepyeni bir fragmanı yayınlandı.

Özellikle Battlefield 3 ve 4’teki hikaye başarısızlığının ardından kendisini Battlefield 1 ile birlikte hikaye modu için daha yüksek seviyeye taşımayı başarmış seri, Battlefield 1’de anlatılan 1. Dünya Savaşı hikayesinin ardından Battlefield V ile bizleri 2. Dünya Savaşı’na götürüyor. Oyunun hikaye modu için ilerleme yapısı Battlefield 1 ile aynı olacak gibi durmakta. Oyun bizlere farklı cephelerde yaşananlar ve farklı karakterlerin hikayelerini deneyimletecek. Battlefield 1’de sunduğu gayet güzel hikaye anlatımını korumayı başarırsa Battlefield V için de hikaye modunun güzel olacağını söyleyebiliriz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battlefield V'in Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Yayınlanan fragmanı izlediğimizde ise Frostbite’ın gücünü bir kez daha görüyoruz. Grafikler şahane duruyor ve sürekli farklı bölgelerde bulunduğumuzdan bambaşka atmosferleri ardı ardına yaşıyoruz. Farklı tank ve uçak savaşlarına, karlı tepelerin üstünde yaşanan aksiyon dolu savaşını deneyimliyoruz. Savaşın acı yüzünü de bizlere göstermeyi unutmayan Battlefield V, bizlere bol aksiyon ve acı dolu bir 2. Dünya Savaşı atmosferi sunacak gibi. Karakterlerin animasyonları, çevre tasarımı ve grafikler gerçekten ağızları açık bırakıyor. Dikkat çeken başka bir şey ise genç askerlere de yoğunlaşılması. Battlefield 1’de de olduğu gibi genç askerlerin savaş anında çok zorlu durumlarda mücadelelerine tanık olacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NVIDIA, GeForce RTX İçin Battlefield V Bundle Kampanyasını Duyurdu!

Multiplayer kısmı için de yeni bir gelişme yok. Oyun çıkınca aklımızda kalan bütün soru işaretlerini gidereceğiz. Bakalım Battlefield 1’de gayet güzel bir şekilde hikaye modunu toparlayan seri, Battlefield V ile de bizleri etkilemeyi başaracak mı? Oyun 20 Kasım 2018’de Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için piyasaya çıkışını gerçekleştirecek. Siz Battlefield V hakkında ne düşünüyorsunuz? Çıkınca alacak mısınız? Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın! İşte Battlefield V için yayınlanan tek kişilik hikaye modu fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyanın En İyi 8 LoL Takımı Belli Oluyor!

Discord’un Yeni Mağazasının Betası Sunuldu!