in , ,

Battlefield V Multiplayer Fragmanı Yayınlandı, Battle Royale Modu Geliyor!

 

Electronic Arts, E3 2018 konferansında ilk olarak Battlefield V ile ilgili bilgiler verip yeni bir multiplayer fragmanı gösterdi. Call of Duty Black Ops 4 için hikaye modunun kesin olarak bulunmayacağı bilgisi verildikten sonra hikaye modu için bütün gözler Battlefield’a döndü. Bu konferans ne yazık ki Battlefield V için multiplayer odaklı bir konferans oldu. Oyunda Battle Royale modu olacağı resmi olarak açıklandı. Bunların yanında oyunda season pass ve premium pass olmayacağı bilgisi verildi. Bazı karakterlerin kişiselleştirilebileceği de eklendi. Ayrıca oyunda Grand Operations adı altında operasyonlar da mevcut olacak.

Oyunun battle royale modunun 100 kişilik bir haritada mı yoksa daha farklı bir haritada mı oynanacağı hakkında bir bilgi yok. PUBG ve Fortnite’ın battle royale sistemiyle aynı mı olacağı konusu kafalarda soru işareti yaratıyor?

Fragman için söyleyeceklerim şöyle; öncelikle multiplayerı aşırı sevdiğim söylenemez, o yüzden pek ilgimi çekmedi ancak tabii ki dikkat çeken bazı noktalar olmadı değil. Orta şeker bir fragman olmuş diyebilirim. Frostbite motorunun gücünü bu oyunda da gayet iyi görebiliyoruz. Fragmanı izlemek isteyenler buyursunlar efendim:

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

Yeni Star Wars Oyunu – Jedi: The Fallen Order

Anthem’den İki Yeni Fragman!