in , ,

Battlefield V Multiplayer Fragmanı Yayınlandı, Battle Royale Modu Geliyor!

 

Electronic Arts, E3 2018 konferansında ilk olarak Battlefield V ile ilgili bilgiler verip yeni bir multiplayer fragmanı gösterdi. Call of Duty Black Ops 4 için hikaye modunun kesin olarak bulunmayacağı bilgisi verildikten sonra hikaye modu için bütün gözler Battlefield’a döndü. Bu konferans ne yazık ki Battlefield V için multiplayer odaklı bir konferans oldu. Oyunda Battle Royale modu olacağı resmi olarak açıklandı. Bunların yanında oyunda season pass ve premium pass olmayacağı bilgisi verildi. Bazı karakterlerin kişiselleştirilebileceği de eklendi. Ayrıca oyunda Grand Operations adı altında operasyonlar da mevcut olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Metro: Exodus'tan 17 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu!

Oyunun battle royale modunun 100 kişilik bir haritada mı yoksa daha farklı bir haritada mı oynanacağı hakkında bir bilgi yok. PUBG ve Fortnite’ın battle royale sistemiyle aynı mı olacağı konusu kafalarda soru işareti yaratıyor?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2018 VFŞL'nin 1 Numaralı Oyuncusu İçin Zor Zamanlar!

Fragman için söyleyeceklerim şöyle; öncelikle multiplayerı aşırı sevdiğim söylenemez, o yüzden pek ilgimi çekmedi ancak tabii ki dikkat çeken bazı noktalar olmadı değil. Orta şeker bir fragman olmuş diyebilirim. Frostbite motorunun gücünü bu oyunda da gayet iyi görebiliyoruz. Fragmanı izlemek isteyenler buyursunlar efendim:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Star Wars Oyunu – Jedi: The Fallen Order

Anthem’den İki Yeni Fragman!