in , ,

Battlefield V’te Nazi Bir Askeri De Yöneteceğiz!

Geçtiğimz günlerde singleplayer hikaye modunun fragmanı yayınlanan Battlefield V’in çıkmasına 1 ay kalmışken yeni bilgileri almaya devam ediyoruz. Battlefield V’te Almanya adına anlatılan hikaye bir Nazi hikayesi olacak.

Askeri FPS türünde sesini duyurmayı başarmış Battlefield, 5. oyunu ile bomba gibi geliyor. Oyunun çıkmasına 1 ay kala yepyeni haberleri öğrenmeye devam ediyoruz. Bu seferki haberimiz ise oyun için anlatılan hikayelerden bir bilgi veriyor biz oyunculara. War Stories’te oynacağımız “The Last Tiger” bölümünde Alman bir nazi askerini yöneteceğiz. Buradaki asıl olay, EA’in de bahsettiği gibi, Naziler’in oyunda bir kahramanlık göstergesi olmayacağı. Nazilerin gözünden yaşayacağımız olaylar oyunda bir kahramanlık hikayesi olarak gösterilmeyecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Electronic Arts'tan Corona Virüsü İçin Büyük Önlem!

Battlefield V’in yönetmeni Daniel Berlin, Eurogamer’a yaptğı bir açıklamada karakterlerin yaptığı seçimlerin, nelere mal olduğunu oyuncuların görmesini istediklerini söyledi. Bir tank görevi yapmayı planlayan yapımcıların söylediği şey, tank görevinde ilgi çekecek tek şeyin Almanların Tiger tankları olmasıydı. Savaşta yaptığımız seçimlerin sonuçlarına katlanacağımız ve bunları mükemmel bir şekilde deneyimleyeceğimiz Battlefield V için ilginç olan bu haber bizlere oyunla ilgili başka farklı bir bilgiyi vermiş oldu. Hala izlemediyseniz buyursunlar, işte Battlefield V’in hikaye modu fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Walking Dead Eski Telltale İle Bitecek

Remnant: From The Ashes Duyuruldu