in ,

Beklenen Yarış Oyunu GRID’in Tanıtım Videosu Geldi!

Bas gaza!

Kıvılcımlar uçuşuyor, arabalar çarpışıyor ve intikam ete kemiğe bürünüyor! GRID’in tanıtım videosu Codemasters tarafından yayınlandı! Bu yarış oyunu nefesini kesecek!

Yeşik ışık yandığı gibi arabalar tüm güçleriyle yarışa başlıyor. 11 Ekim’de PS4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülecek olan GRID için ön siparişte bulunanlar, “İlk Gün Sürümü”nü edinenler veya “Ultimate Sürüm”ü satın alanlar Aston Martin Vantage GT4’ü bonus içerik olarak edinebilecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: DISTRAINT: Deluxe Edition Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Tanıtım videosunda bazı yeni yarış yerlerini ve arabaları takip edip yarıştaki liderleri alaşağı edebileceğiniz yeni yolları görüyoruz. Havana caddelerinin sıcaklığından Brands Hatch pistinin kıvrımlarına kadar bu oyunda yarışlar inanılmaz yetenek istiyor ve işler hiçbir zaman aklınızda kurduğunuz gibi gitmiyor. Heyecan, patlama ve drama dolu bu tecrübe ile oyuncular oyun yayınlandığında adrenalini doruklarda yaşayabilecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Alan Wake Ücretsiz Oldu!

Leziz ve insanı tatmin eden zafer ile karın ağrısı bir yenilgi ve pişmanlık arasında duran şey tek bir hatanız olabilir. Arka planda çalan Sophie and the Giants’tan “The Light”ın canlandırıcı ritmi ile bu tanıtım videosu, oyundaki ikonik arabaları limitlerine kadar zorlamanın risklerini ve ödüllerini çok güzel bir şekilde hissetiriyor.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Revanche Transfer Mi Oldu?

Wolfenstein Youngblood’un Sistem Gereksinimleri Açıklandı