in , ,

Beşiktaş Esports’un yeni logosu!

League of Legends başta olmak üzere bir çok oyunda takımı bulunan Beşiktaş Esports yeni logosunu tanıttı. Köklü bir kulüp olan Beşkitaş, son dönemlerde espora çok büyük bir yatırım yaptı. Hemen hemen neredeyse çoğu oyunda ve espor liginde takım kuran bir kulüp haline geldi.

Beşiktaş Esports, ülkemizde League of Legends, CS:GO gibi oyunlarda kadınlara özel takım kuran ve uluslararası liglerde mücadele eden ilk takım oldu. CS:GO kadın takımı ile Copenhagen Games turnuvasında Yarı Finalde elenerek iyi bir başarıya da imza attı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CS:GO 11 Şubat 2018 Güncellemesi

League of Legends, Kadın League Of Legends, Clash Royale, Rocket League, Zula, CS:GO, Kadın CS:GO, PUBG, Fortnite gibi oyunlarda takımı bulunan kulüp, yakın zamanda logo değişikliğine gitti.

Kartal kanatlanıyor! Sloganı ile duyurulan Beşiktaş Esports logosu taraftarlar tarafından çoğunlukla iyi yönlü eleştiriler aldı. Aynı zamanda logoyu 22 saniyelik kısa bir video ile paylaşan kulüp, tanıtımın kısa bir video şeklinde paylaşılması yönünde izleyicilerden olumlu geri dönüşler aldı.

Emeklilik yaşı 25’e indi!

Marvel Reklam Ekibinden Büyük Endgame Spoiler’ı! (Spoiler İçerir!)