in , ,

BEYOND GOOD AND EVIL 2’DEN YENİ VİDEO!

Başarılı tasarımcı Michel Ancel’in tasarladığı ve Ubisoft tarafından geliştirilen Beyond Good and Evil’in beklenen ikinci oyunu Beyond Good and Evil 2’den yeni bir video Ubisoft’un E3 2018 konferansında gösterildi.

11 Kasım 2003 yılında çıkan ilk oyunun üstünden yaklaşık 15 yıl sonra ikinci oyunu göreceğiz. Kendisini bir çok platformda tanıtan ilk oyundan sonra başarılı tasarımcı Michel Ancel bakalım bu oyunda yeteneklerini bizlere sunabilecek mi?  Oyun için yayınlanan sinematik fragman yaklaşık 4 dakikalıktı. Yani aslında oyun ile ilgili çok fazla şey sunulmadı bizlere konferansta. Zaten Ubisoft’un konferansını beğenmedim açıkçası. Kötü bir konferans yapıyorsun bari biraz daha göster de oyuncular heyecanlansın değil mi? Yapımcıların verdiği bilgilere göre, oyunda uzay gemileriyle Samanyolu galaksisine gideceğiz ve kolonilerinde ticaret ve takas yapabileceğiz. Oyunun Co-op özelliği de bulunacak.

Oyun güzel olacağa benziyor ancak oyun ile alakalı çıkış tarihi ve platformlar hakkında hiç bir bilgi verilmedi. Yani oyun 2021’de bile çıkabilir. Tahminde bulunacak olursam eğer oyunun 2020 yılında, bütün platformlara çıkış yapacağını düşünüyorum. Bakalım ileride oyunla alakalı nasıl yeni bilgiler edineceğiz. Konferanstan sonra başka bir video daha yayınlandı. Ben şu ana kadar yayınlanan bütün videoları sizinle paylaşacağım. Buyursunlar;

https://www.youtube.com/watch?v=OqaIfSHwZmI

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

HALO INFINITE DUYURULDU!

CS:GO’nun Yeni Arayüzü Göz Kamaştırıyor!