in , ,

BEYOND GOOD AND EVIL 2’DEN YENİ VİDEO!

Başarılı tasarımcı Michel Ancel’in tasarladığı ve Ubisoft tarafından geliştirilen Beyond Good and Evil’in beklenen ikinci oyunu Beyond Good and Evil 2’den yeni bir video Ubisoft’un E3 2018 konferansında gösterildi.

11 Kasım 2003 yılında çıkan ilk oyunun üstünden yaklaşık 15 yıl sonra ikinci oyunu göreceğiz. Kendisini bir çok platformda tanıtan ilk oyundan sonra başarılı tasarımcı Michel Ancel bakalım bu oyunda yeteneklerini bizlere sunabilecek mi?  Oyun için yayınlanan sinematik fragman yaklaşık 4 dakikalıktı. Yani aslında oyun ile ilgili çok fazla şey sunulmadı bizlere konferansta. Zaten Ubisoft’un konferansını beğenmedim açıkçası. Kötü bir konferans yapıyorsun bari biraz daha göster de oyuncular heyecanlansın değil mi? Yapımcıların verdiği bilgilere göre, oyunda uzay gemileriyle Samanyolu galaksisine gideceğiz ve kolonilerinde ticaret ve takas yapabileceğiz. Oyunun Co-op özelliği de bulunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Intel ESL Türkiye Dota 2 Şampiyonu Eski Jenerasyon, ANT E-Spor İle Anlaştı!

Oyun güzel olacağa benziyor ancak oyun ile alakalı çıkış tarihi ve platformlar hakkında hiç bir bilgi verilmedi. Yani oyun 2021’de bile çıkabilir. Tahminde bulunacak olursam eğer oyunun 2020 yılında, bütün platformlara çıkış yapacağını düşünüyorum. Bakalım ileride oyunla alakalı nasıl yeni bilgiler edineceğiz. Konferanstan sonra başka bir video daha yayınlandı. Ben şu ana kadar yayınlanan bütün videoları sizinle paylaşacağım. Buyursunlar;

https://www.youtube.com/watch?v=OqaIfSHwZmI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HALO INFINITE DUYURULDU!

CS:GO’nun Yeni Arayüzü Göz Kamaştırıyor!