in ,

Black Desert Diyarı Denizlerin Altından Gelen Canavarla Sarsılıyor!

Margoria’nın denizler hakimi Vell!

Margoria denizindeki dedikodular gerçeğe dönüşüyor, kaybolan balıkçıların iç karartıcı hikayeleri vücut buluyor. Denizcilerin kötü kaderinin nedeni olan okyanusun kalbi Vell, ortaya çıktı!

Denizlerdeki uğultunun sebebi, nedensiz dalgaların sahibi Vell, 7 Kasım itibariyle Black Desert Online TR&MENA’ya geliyor.

Devasa çenesiyle muazzam bir canavar…

Maceracıların su üzerinde, Margoria Denizi’nde bulunan Vell’in diyarına karşı savaşacağı ilk dünya bossu olacak. Vell’e karşı mücadele edebilmek için maceracıların en az seviye 50 olması ve toplarıyla teçhizatlandırılmış botlarının da olması önerilir. Kendisini karşılamaya gelen maceracıların karşısına çıkmadan yarım saat önce Vell, ziyafet vaktinin haykırırcasına kükremeleriyle dehşeti iliklerimize kadar hissettirecek. Havanın kararması, bulutlar ve yağmur Vell’in denizdeki dansını kutlayacak. Vell’i alt etmek, Vell’in kalbi de dahil olmak üzere pek çok nadir eşya düşürme ihtimali barındıracak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation'dan Ghost of Tsushima Yayını!

Black Desert Online TR & MENA 10 milyon oyuncuya kutlamasıyla devam eden 7 Kasım’dan 21’ine kadar sürecek 10 Milyon Maceracı Etkinliği 2 ve 100 Dakikalık Mucize etkinliklerine de ev sahipliği yapacak. Avcılık, toplayıcılık ve balıkçılık yeteneklerinden ayrı ayrı birer taneden üç adet eşya toplayan maceracılar, basit kimya yoluyla Mutluluk Dolu Hediye Kutusu alabilecekler. Mutluluk Dolu Hediye Kutuları, Dandelion Silah Kutuları, Kzarka’nın Mühürlü Silah Kutuları, Nouver’ın Mühürlü Alt Silah Kutuları ve dahasını içeren değerli oyun içi eşyalar barındıracak!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tartarus Oyununda Fotoğrafın Olsun İster Miydin?

Ayrıca 8 Kasım’dan 21’ine kadar, maceracılar Velia’da bulunan NPC Mathis’in verdiği görevi ve ticaretleri tamamlayarak 100 milyon Gümüş kazanabilecekler. Etkinlik ile ilgili tüm detayları burada bulabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollow Knight İçin Üzücü Haber!

Gaming İstanbul 2019 Biletleri %50 İndirimle Satışta!