in ,

Black Desert Online, Dünya Genelinde 10 Milyondan Fazla Oyuncuya Ulaşıyor

Türkiye’nin MMORPG Oyunu Black Desert Online, 10 milyon oyuncuya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Kullanıcılar, 31 Ekim – 28 Kasım tarihleri arasında oyuna kalıcı olarak sahip olabilme şansı yakalamanın yanı sıra 31 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında yüzde 50 indirimli paketleri Black Desert Online mağazasında bulabiliyor.

 

MMORPG oyunu Black Desert Online, dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncuya ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. Oyun, gelişmiş özelleştirme sistemi, geniş açık dünya, aksiyon dolu savaşları ve en iyi oyun grafikleriyle dünya çapındaki maceracılar tarafından yaygın olarak oynanıyor.

 

31 Ekim’den 28 Kasım’a kadar sürecek 10 milyon oyuncu kutlamasıyla Black Desert Online, maceraperestlere ana silahlar, uyanış silahları ve alt silahlar gibi eşyalar kazanma şansı vererek, haftalık görevlerle maceraya heyecan katacak. Bu haftalık görevleri tamamlayan maceracılar, sıradan silahlardan daha yüksek geliştirme şansına sahip +15 silahlar elde edebilecek. Görevler, Vell’in okyanusun derinliklerinden yükselip maceracıların karşısına çıkacağı tarih olan 7 Kasım’dan önce geliyor.

 

Ayrıca, yeni maceracılar ve misafir geçişleriyle oynayanlar, Black Desert Online Türkiye ve MENA’ya kalıcı olarak erişime sahip olma şansını elde edebilecek. Bugünden itibaren, en az 7 gün boyunca oyuna giriş yapan ve 31 Ekim’de yapılacak olan bakımdan sonra 28 Kasım saat 23.59’a kadar 56 seviyeye ulaşan tüm yeni ve konuk maceracılar, oyuna kalıcı olarak erişime sahip olabilecek. Öte yandan maceracılar, oyunun tüm paketlerini 31 Ekim’den 7 Kasım’a kadar resmi Black Desert Online Web sitesi üzerinden yüzde 50 indirimli olarak satın alabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL Dünya Şampiyonası Finalistlerini Tanıyalım: Fnatic

Fallout 76 Betasında İlginç Bir Hata İle Karşılaşıldı!