in , ,

Black Desert Online Gümbür Gümbür Geliyor

Black Desert Online - Pearly Abyss

Okullar açılmadan hemen önce düzenlenen GameX‘te en büyük standda sevenleri ile buluşan ve şahsen benimde oldukça hoşuma giden MMORPG oyunu Black Desert Online, kapılarını seçkin oyunculara açtı. Kendi grafik motoru olan Black Desert Engine ile oyuncularını adeta başka bir evrene taşımayı başaran Black Desert Online 8 Kasım‘da Kapalı Beta’yı başlatacak. Beklendiği üzere Kapalı Beta’ya giriş için ön kayıt gerçekleştirmeniz gerekiyor.11-30 Ekim arasında ön kayıt olarak Kapalı Beta’ya katılma şansını yakalayabilirsiniz.Tabi herkes katılamayacak, sadece seçilen kişiler Kapalı Beta’ya katılma hakkına sahip olacaklar. Ancak Ön Sipariş Paketi alanlar herhangi bir başvuru yapmadan Kapalı Beta’ya giriş hakkı elde edebilecekler.

Erken erişim paketlerini satın alan oyuncular 11 Ekim itibari ile Karakter Oluşturma Deneme Sürümü (CCM)’i indirerek Kapalı Beta öncesinde karakter oluşturma şansına sahip olacak. 6 Eylül’de satışa çıkan ve https://www.tr.playblackdesert.com adresinden edinilebilen Erken Erişim Paketleri, oyunculara birçok özel fırsat sunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bizim Gözümüzden GameX 2017

Şuna takılan çok oluyor belirtmekte fayda var, oyunu resmi Pearly Abyss sunucularında tamamı ile Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

CCM Karakterleri Saklanabilecek

Erken Erişim paketlerini alanlar, karakter özelleştirmeyi sağlayan CCM sürecine de ek ücret ödemeden katılabilecekler. Kapalı Beta sürümüne yama olarak eklenebilen CCM paketi, 11 Ekim tarihinde indirmeye açıldı. Bu sürüm ile oluşturulan karakterler, oyuncuların bilgisayarına kayıt edilebilmesinin yanı sıra, Kapalı / Açık Beta ile tam sürüme dahil edilebilecekler. Ayrıca CCM ile oyunu indirenlerin daha sonraki Kapalı/Açık Beta için oyunu tekrar indirmesine gerek kalmayacak, güncellemeleri yeterli olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  AdvantureQuest 3D Detaylı İnceleme

Kimdir Bu Pearly Abyss Ekibi? Bu Oyunun Diğerlerinden Farkı Ne?

Pearly Abyss aslen Kore merkezli bir şirket olmakla beraber alışılmış grafik motorlarını kullanmak yerine kendi geliştirdikleri Black Desert Engine‘i kullanıyorlar. Bu grafik motoru ile gerçekten üst düzey gerçekçiliğe sahip karakterler ve mekan oluşturulmuş durumda.

Black Desert Online‘ı da diğer oyunlardan ayıran tam olarak bu noktası. Üst düzey grafiklerin yanında diğer MMORPG oyunlarının aksine karakterler giyindikleri ekipmanlarla değil dövüştükleri yaratıklarla ve konuştukları karakterlerden edindiklere bilgilere göre gelişip güçleniyorlar.

Yine MMORPG türünde bir ilk kabul edilen karakterlerin yaptıkları aktiviteler hesaplanarak gelişmesini sağlayan mekanikte bu oyunda yer alıyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 17 Ekim 2017 Güncelleme Notları

OVERWATCH CADILAR BAYRAMI “HALLOWEEN” GELDİ!