in , ,

Black Desert Online Xbox One’a Geliyor!

Son zamanlarda olağanüstü miktarda ses getiren MMORPG Black Desert Online, bilgisayardan sonra diğer platformlara da yayılmaya devam ediyor!

Oyunun geliştiricisi Pearl Abyss’in dün yaptığı duyuruda Black Desert Online’ın Xbox One çıkışının 4 Mart 2019 tarihinde gerçekleşeceğini ve ön siparişlerin an itibariyle açıldığını belirtti.

Ön siparişler ile birbirinden farklı ekstra özellikler kazanabilecek olan oyuncular, Standart paket için 29.99$, Deluxe paket için 49.99$ ve Ultimate paket için de 99.99$ ile içeriklere erişim sağlayabilecekler. Paketlerle birlikte oyun içi eşyalardan, binekler için ekipmana ve daha pek çoğuna sahip olunabilecek.

4 Mart’ta tüm oyunculara açılacağını belirttiğimiz oyunun Ultimate ön sipariş paketine sahip oyuncular, oyuna 1 Mart’ta başlayabilecek. Başlangıç tarihi Deluxe paket sahibi oyuncular için 2, Standart paket sahipleri için de 3 Mart olarak belirlendi.

Ön sipariş paketlerine Microsoft Store’dan erişmek için lütfen buraya tıklayın.

Oyun ile ilgili daha fazla bilgi için oyunun resmi internet sitesini buradan ziyaret edebilir, Facebook, Youtube ve Twitter sayfalarını da keza takip edebilirsiniz.

Oyunun tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz:

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Yılmaz Tuna

Merhabalar! Ben Yılmaz. 19 yaşında, MOBA ve MMORPG oyuncusuyum. Fizik ile ilgileniyorum. Bunun yanında münazara yapmak, şarkı söylemek ve bol miktarda yabancı dizi izlemek hoşuma gidiyor.

"Hiç ay ışığına tırmanıp yıldızlara uzandın mı?" -Lulu

Beşiktaş Esports League of Legends Akademi Takımının Ana Sponsoru Tink (Teknoloji ve İnsan Koleji) Oldu

LoL’ün Yeni Şampiyonu ile Tanışın Sylas: İsyanın Zinciri!