in ,

Black Desert Online’da Av Mevsimi Serüveni Tam Gaz Devam Ediyor!

Black Desert Online’ın 16 Ekim’e kadar süren Av Mevsimi serüveninde Maceracılar, Birbirinden sevimli petler, at eğitme ve çiftleştirmede EXP bonusu kazanmanın yanında birbirinden değerli hediyeler de kazanacaklar.

Sonbahar’ın gelişiyle duyurulan Yeni sezon kutlamalarda Black Desert Türkiye&MENA, Maceracıların sonbahar serüvenlerini unutulmaz kılmak için özel ödüller dağıtmaya başladı.

Maceracılar, Black Desert Türkiye&MENA Av Mevsimi’nin ikinci haftasının tadını çıkarırken, evcil pet dostlarıyla özel bir bağ kurmayı deneyimleyecekler.

Sevimli Petler için Yeni Görevler Eklendi!

Maceracılar sonbahar serüvenlerine oyun içi petleriyle birlikte birbirinden eşsiz ödülleri kazanarak başlayacaklar. Maceracıların birbirinden sevimli yeni petlere sahip olabilecekleri üç yeni görev de oyuna eklendi, bunlar: Bartali’nin Kaba Tüylü Köpeği, Kalis Delphe Şahini, Bareeds Junaid Kedisi

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Game of Thrones'un 8.Sezon 4.Bölümünden Sahneler Sızdırıldı!

At eğitme ve çiftleştirme de EXP bonusu

16 Ekim tarihine kadar, at eğitme ve çiftleştirme, ekstra %50 Binek EXP ve %100 Eğitim EXP sağlarken, ayrıca daha üst aşama at sahibi olma şansını da arttıracak. Maceracılar eğer 15 level ve üzerinde bir ata sahiplerse, köylerde bulunan Ahır Bekçisi NPClerine giderek, İmparatorluk Teslimatı gerçekleştirebilirler.

Av Mevsimi, 16 Ekim’e kadar etkinliklerle devam ediyor

Dönem boyunca kazanılan ödüllerin bereketini arttırmak için, Av Mevsimi 16 Ekim’e kadar sürecek ek bir etkinlik ile devam edecek. Etkinlik boyunca, avcılık, toplama ve balık tutma becerilerini deneyimleyenler için, Nadir/Eşsiz Malzeme Paketi kazanma şanslarını arttıracak. Tüm Maceracılar, özel yükseltme eşyalarıyla, ağzına kadar dolu Nadir/Eşsiz Malzeme Paketlerini kazanmak için yerlerini alsın. Yeni sezon başlangıcı ile birlikte Black Desert Türkiye&MENA, tüm Maceracılarını kutlamalara davet ediyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Monitör Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

 

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için tr.playblackdesert.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steelseries’in Yeni Sensei 10’u Görücüye Çıkıyor!

https://oagtr.com/anasayfa/telefonlarda-120…an-yayginlasacak/

Telefonlarda 120 Hz ekran yaygınlaşacak!