in , ,

Black Ops IIII 1500 Nuketown Gücünde!

Saatler önce biten Call of Duty: Black Ops IIII’ün duyuru yayınından hemen çıkıp geldim, kaçıranlar veyahut üşenenler için ufak bir özet tadında olacak bu yazımıza hoş geldiniz!

Her Şeyden Önce Zombies!

Black Ops serisini oynuyor/seviyorsanız saatlerinizi öldürdüğünüz yegâne mod olan Zombies’i her şeyin üstünde tutmak gerekiyordu. Zombies geçtiğimiz oyunlardaki gibi 1 harita ile değil tam 3 haritayla gelecek! Bunlardan biri ise en heyecanlı haber Mob of the Dead; Tank Dempsey, Nikolai Belinski, Takeo Masaki ve Edward Richrofen dörtlüsü ile geri dönüyor! Serinin satmasının büyük bir sebebi olan zombies tanıtımını ekibin başındaki ünlü yapımcı Jason Blundell ile yaptı. Haber kısmını geçip şahsi düşüncelerime gelecek olursam, Blundell ciddi anlamda yaptığı işe tutkuyla bağlı bir insan ve ciddi anlamda kaliteli hikayeye önem veriyor. Zombies haberleri burda da bitmedi, Call of Duty Black Ops IIII yeni Zombie Rush adlı oyun moduyla da geliyor, mod hakkında henüz detay yok.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Iron Harvest'tan Oynanış Videosu Geldi!

1500 Nuketown Boyunda Savaş: Blackout!

“Size battle royale’ın ne olduğunu ve nasıl işlediğini anlatmayacağım, size bunun Black Ops’u nasıl olur onu anlatacağım.” diye başlayan sunumla duyurulan Call of Duty: Black Ops IIII’ün Battle Royale modu BLACKOUT adı ile duyuruldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  AKK İle İlgili Sevindirici Haber Geldi

Multiplayer:

Hayal kırıklığı… Aslında sadece bu kelimeyi yazıp bırakmayı düşünüyordum. Black Ops 2 ile 3’ü toplayıp ikiye bölmüşler, Black Ops IIII Multiplayer’ı olmuş. Pek bir şey diyemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Battlefield 5 Resmi Olarak Duyuruldu!

Valve’den Oyunculara Büyük Ayıp!