in , ,

Blair Witch’in Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Bloober Team tarafından geliştirilen ve eski film serilerine dayanan psikolojik-korku/gerliim türündeki Blair Witch‘in çıkacağı yeni platform olan Nintendo Switch için çıkış tarihi açıklandı. Tüm detaylar haberimizde.

Blair Witch, Bloober Team tarafından geliştirildi ve Lionsgate Games tarafından 30 Ağustos 2019 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlandı. Bloober Team, Layers of Fear ve Observer gibi yapımlardan tanıdığımız Polonyalı bir şirket. Bloober Team, psikolojik korku türünde özellikle Layers of Fear ile büyük bir ilgi yakalamıştı. Layers of Fear 2, o kadar beğenilmese de kendine has kitlesini toplamış ve şirketin adını duyurmuştu. Şirketin bir sonraki hamlesi ise eski film serilerine dayanan yeni bir psikolojik-korku türünde oyun geliştirmek oldu. Blair Witch, 1999 yılında ilk filmi çekilen The Blair Witch project adlı film üçlemesi referans alınarak geliştirildi. Oyun temelinde 1996 yılında, ABD’nin Maryland eyaletinde, Burkittsville kasabasına yakın Black Hill ormanında küçük bir çocuğun kayboluşu üzerine ana karakterimizin yola koyulması ile başlayan macerayı anlatıyor. Oyunda diğer korku oyunları gibi jumpscare bulunmuyor. Daha çok gerilim ve psikolojik korku  olarak değerlendirilebilecek oyunun incelemesini sizler için paylaşmıştık. Detaylı bilgi içeren incelememizi okumak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Lübnan WhatsApp'a vergi getirdi halk sokağa döküldü!

Oyun bu sene birinci yıl dönümünü kutlayacak ve şirket yıl dönümü yaklaşırken oyunun Nintendo Switch sürümü için ilk defa bir oynanış videosu yayımladı. Oyunun grafikleri Nintendo Switch için doğal olarak düşürüldü ancak oyunun yeni bir platforma daha eklenmesi oldukça iyi olacaktır.

Blair Witch‘in Nintendo Switch sürümü, 25 Haziran 2020 tarihinde piyasaya sürülecek ve oynanabilir olacak. Merak edenler için oyunun PC sürümü için sistem gereksinimleri ve Nintendo Switch çıkış tarihi fragmanı sizlerle:

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX® 11.0 compatible
  • İlave Notlar: Requires a 64-bit processor an

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation 5’in Yeni Oyunları 4 Haziranda Duyurulacak!

Birbirinden İlginç 10 Oyun Bilgisi | Oyun Bilgileri #2