in , ,

Blast Pro Series’in Yeni Tarihi Belli Oldu!

Ülkemizde ilk defa gerçekleştirilecek olan Blast Pro Series CS:GO turnuvası tarih konusununda birçok sıkıntı yaşamıştı. Erken seçimin olması, üniversite sınavı tarihiyle çakışması derken sürekli bir tarih erteleme durumuna gidilmişti.

Şimdiden 1000 adetten fazla bilet satılan uluslararası CS:GO turnuvası Blast Pro Series’in Ülker Arena’da gerçekleştirileceği tarih artık net bir şekilde belli oldu. Takımlar, mekan, yetkililer, yayıncılar ve ortaklarla birlikte yapılan görüşmeler sonucunda yeni tarih 29 Eylül 2018, Cumartesi olarak belirlendi. Ülker Spor Arena’da gerçekleştirilecek turnuvanın biletleri www.mobilet.com adresinden satışa devam etmekte. Yeni tarih ile birlikte biletlerini iptal etmek isteyen seyirciler yine Mobilet sitesinden 1 Temmuz tarihine kadar iptal işlemi gerçekleştirebilecek. Bu tarihten sonra ise bilet iptal işlemi kapanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yakuza 6'nın Avrupa İçin Yayınlanma Tarihi Açıklandı!

Tüm bu açıklamalardan sonra umuyoruz ki turnuva düzgün bir şekilde gerçekleştirilecek. Ancak erken seçimde yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda seçimler ikinci tura kalabilir. Bu da Eylül ayında ikinci turun yapılması anlamına geliyor. Seçimin ikinci tur tarihi ise 29 Eylül, yani Blast Pro Series’in yeni belirlenen tarihiyle aynı gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Yapımı Oyun ManMade İçin Geri Sayım!

Battlefield 5 Resmi Olarak Duyuruldu!