in , ,

Blizzard 2019’da Birden Fazla Diablo Oyunu Geleceğini Açıkladı!

World of Warcraft, Overwatch ve Diablo serisinden tanıdığımız Amerikalı video oyun geliştirici şirketi Blizzard, 2019 yılında birden fazla Diablo oyunu geleceğini doğruladı.

Blizzcon 2018’de güzel bir yeni Diablo oyunu beklerken, karşımıza çıkan Diablo Immortal Diablo hayranları tarafından büyük bir tepki ile karşı karşıya kalmıştı. Diablo Immortal’ın fragmanı 100K dislike sayısın geçmiş ve silinen kötü yorumlarla birlikte video da silinip tekrar yüklenmişti. Blizzard’ın Diablo serisine yeni oyunlar geliştirdiğini biliyorduk ancak karşımıza ilk olarak Immortal’ın çıkması hiçte hoş olmamıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Destiny 2 Ücretsiz Deneme Sürümü İle Karşımızda

Blizzard Topluluk Yöneticisi Brandy Camel, 2019 yılının erken dönemleri için Diablo projelerinin olduğunu açıkladı. Bunları bizimle paylaşmak için sabırsızlanan yapımcılar, sadece bizim biraz daha beklememizi istiyor. 2018 yılını yavaş yavaş geride bırakırken, bu duyurununda yapılması, Diablo hayranları için yakında güzel projelerin tanıtımı yapılacak anlamına geliyor. Diablo 4’te akıllarda soru işareti olan oyunlardan.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Diablo'nun Yeni Oyunu Diablo Immortal Yoğun Tepki İle Karşı Karşıya!

Diablo 4 bildiğiniz gibi aslında 2014 senesinde geliştirilmeye başlanmış ve 2016 yılında bırakılmış ve süreç tekrar başlamıştı. Sürekli ertelenme gibi sorunlar yaşayan Diablo 4’ün bu duyurudan sonra çıkma ihtimali yüksek gibi gözüküyor. Umarız en yakın zamanda bol bol tanıtım yapılır ve Diablo 4’ü de resmi olarak duyurmuş olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valve’den 5 Yılın Ardından Yeni Bir Oyun: Artifact

Fallout 3 İle Fallout New Vegas Artık Birleşebiliyor!