in , ,

Borderlands 2 VR Tanıtımı Yayınlandı!

Sanal gerçekliğin yaşamımız ile bir olmaya başladığı şu dönemde bu alana doğru tonla atılım görüyoruz. Eğitimde, oyun sektöründe, turizmde hatta mimarlık gibi alanlarda bile sanal gerçekliğin izlerini sık sık görmeye başladık. Bu teknolojinin gelişmesiyle talebin ve buna bağlı ihtiyaçların artması sonucu geliştiriciler ellerindeki malzemeyi bu teknoloji ile donatmaya başladı. Şimdiye kadar oynadığımız yığınla oyuna sanal gerçeklik özelliğinin geldiğini görüyoruz. Bu oyunlara yeni eklenenlerden birisi de bir çoğunuzun bildiği Borderlands 2.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation 5'in İlk Korku Oyunu Quantum Error Tanıtıldı!

Borderlands serisinin 3. oyununun geliştirildiği geçtiğimiz aylarda duyurulmuş olup yayınlanması için Eylül 2019 civarında bir tarih beklentisinden söz edilmişti. Serinin sevenleri yeni oyun hakkında bir haber için yanıp tutuşurken Borderlands 2 VR tanıtımı hiç beklenmedik bir hamle olmuş gibi gözüküyor ama tanıtım videosuna bakınca oyunun sanal gerçeklik versiyonuna bir hayli özenildiğini söyleyebiliriz. Oyunun VR versiyonunun yayınlanmasındaki bir diğer etken de 13 Ekim’in PlayStation VR’ın çıkışının 2. yıl dönümü olması.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 17 Temmuz 2018 Güncelleme Notları

PlayStation VR üzerinden oynanabilecek olan Borderlands 2 VR’ın, 14 Aralık’ta çıkış yapması bekleniyor. Güncel olarak PlayStation Store’dan ön siparişi verilebilen oyunun ön sipariş fiyatı 49.99 dolar.

Borderlands 2 VR’ın tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL 8.20 Yama Notları Özeti | Sadece Zayıflatmalardan Oluşan Güncelleme

Cyberpunk 2077’de Türkçe Desteği Bulunacak mı?