in ,

Borderlands 3 İle Birlikte Çok Kapsamlı Yenilikler Geliyor!

Dostlarınızı Toplayın!

Çoook zorunda kaldıysanız Borderlands’i elbette yalnız başınıza oynayabilirsiniz. Ama! Bu oyun serisi her zaman için sizler gibi yetenekli avcıların birlikte yaratıkları ortadan kaldırıp paranın belini kırmasını desteklemiştir. Geçen hafta Guardian Con’daki bir panelde, Gearbox, Borderlands 3’te yeni özellikler ve çok daha iyi bir erişilebilirlik ile oyuncu vs bilgisayar içeriğini çok ileriye taşıyacaklarını açıkladı.

Sosyal ve çevrimiçi içerikler dışında başka özellikler de eklenecek. Bunlar: Yeniden ayarlanabilir kontrol sistemi, Xbox Adaptive Controller desteği, çeşitli altyazı ve altyazıyı kapatma seçeneği, mikrofonsuz da anlaşabilmenize imkan sağlayan sinyal verme sistemi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Borderlands 3'ün Yeni DLC'si Bounty of Blood Duyuruldu!

Oyunun ping sistemi ile ilgili bir videoyu aşağıya bırakıyoruz.

 

Gearbox’ın açıklamalarına göre Borderlands 3, oyunda gelişmek, arkadaşlarınıza yetişmek için durmaksızın saatlerinizi harcayacağınız oyunlardan olmayacak. Seviye dengelemeleri size en üst seviyeden en alt seviyedeki oyuncularla yani kısaca herkesle oyun oynama fırsatı sunacak.

Çevrimiçi karşılaşmalarda maç aranırken siz oyun oynamaya devam edebileceksiniz. Ayrıca aramaları istediğiniz gibi filtreleyebilirsiniz. Örneğin hikayede sizinle aynı yerde olan insanlarla eşleşmek isteyebilirsiniz. Yapay-zekaya karşı savaşabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla herkesin tek başına olduğu hayatta kalma savaşları da verebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla aynı oyunda olmasanız bile yine de onlarla etkileşim halinde olabilirsiniz. Otomatlarda bir eşya satılığa çıkarttıklarında siz tamamen farklı bir maçtan o eşyayı satın alabilirsiniz. Hatta çok cömertlerse size bunu mail yoluyla hediye bile edebilirler.Eğer bir dizilime veya ekipman fikirlerine ihtiyacınız olursa, arkadaşlarınızın eşyalarına ve yetenek dizilimlerine arkadaş listenizden ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Age Of Wonders 3

Panelde aynı zamanda Borderlands 3’ün ECHOcast Twitch uzantısı da duyuruldu. Bu uzantı sayesinde yayıncıların ekipmanlarına ve yetenek dizilimlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca sırf yayınlarını izleyerek oyun içi eşya kazanabilirsiniz veya yayıncının oyun içinde yaptığı etkinliklere katılabilirsiniz.

 


pcgamer.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PRIDE, D4nKa Transferini Duyurdu

controlun-ilk-13-dakikası-paylasıldı-haber-kapak-oagtr

Remedy’nin Yeni Oyunu Control’ün İlk 13 Dakikası Paylaşıldı!