in , ,

Borderlands 3 Yeni Nesil Konsollara da Gelecek!

 Borderlands 3, günümüz nesli için çıkış yapmasına rağmen yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S konsollarına da gelecek. Detaylar haberimizde.

borderlands 3 yeni nesil

Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayıncılığı üstlenilen Borderlands serisinin yeni oyunu Borderlands 3, Eylül 2019’da çıkışını yapmıştı. Aradan tam 1 sene geçmesine rağmen oyunun yeni nesil konsollar için de çıkış yapacağı açıklandı. Borderlands 3, yeni nesilde de oynanmaya devam edecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Borderlands 3

Borderlands 3, Xbox Series X ve PlayStation 5 konsollarında 4K 60 FPS olarak oynanabilecek. Yeni nesil konsollarda üç veya dört kişilik split screen modları desteklenecek. 1-4 kişi arası split screen co-op görüntü seçenekleri tek ekrandan sunulabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Uncharted: The Lost Legacy'nin Dosya Boyutu Kalp Krizi Geçirtiyor!

Borderlands 3 yeni nesil sürümüne PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları ücretsiz yükseltme ile sahip olabilecekler. Yeni nesil sürümün tam çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Siz oyunun yeni nesil için geliyor olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunu yeni nesilde de oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kena: Bridge of Spirits 2021’e Ertelendi!

serious sam 4 pc sistem gereksinimleri

Serious Sam 4 PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı!