in , ,

Borderlands 3’ün Steam’e Geliş Tarihi Belli Oldu!

Gearbox Software tarafından gelişitirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan Borderlands serisinin son çıkan oyunu Borderlands 3, 13 Eylül 2019’da piyasyaa çıkmıştı. Yayıncı 2K Games’in Epic Games ile yaptığı anlaşma nedeniyle oyun sadece Epic Games Store üzerinden satışa çıkmıştı. Borderlands 3‘ün aradan geçen 5-6 aylık süreç sonunda Steam‘e ne zaman geleceği belli oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store, uygun oyun kampanyaları ve ücretsiz oyun dağıtımları gibi etkinlikleri ile oyuncuların ilgisini son zamanlarda iyice çekmeye başlamıştı. Sitemizde güncel olarak ücretsiz oyunlarının haberini yaptığımız Epic Games, yeni çıkacak bazı oyunlar için geliştiriciler ve yayıncılar ile özel bir anlaşma yaparak oyunların belli bir süreliğine ilk olarak Epic Games Store üzerinden satışını yapmasını sağlıyor. Borderlands 3’te bu bahsettiğimiz oyunlardan biriydi ve Steam’e geliş tarihi sonunda belli oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ESL One Katowice 2018 Şampiyonu Belli Oldu!

Gearbox, 6 aylık süre sonunda 13 Mart 2020 tarihi itibari ile Borderlands 3‘ün Steam platformunda yer alacağını açıkladı. Ayrıca oyuna 26 Mart tarihinde yeni bir genişleme paketi gelecek. Çapraz platform desteği de mevcut olacak. Epic Games ve Steam arasında destek sağlanmış olacak. Borderlands 3’ün Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Remnants of Naezith İncelemesi

Siz Borderlands 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GTA Online’a F1 Araçları Eklendi!

The Dark Pictures Anthology: Little Hope’un Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu!