in , ,

Borderlands 3’ün Yeni DLC’si Bounty of Blood Duyuruldu!

Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayımlanan FPS-Aksiyon-RPG oyun serisi Borderlands’in son çıkan oyunu Borderlands 3‘ün, yeni hikaye DLC‘si Bounty of Blood: A Fistful of Redemption duyuruldu. Detaylar haberimizde.

İlk oyunu 2009 yılında piyasaya çıkan Borderlands serisi, kendine özgün çizgi grafikleri ile uzun soluklu ve co-op destekli fps-aksiyon-rpg oyunu arayanlar oyunculardan oluşan kemik bir kitleye sahip. 2009 yılından beri yeni oyunlarını çıkarmaya devam eden serinin yeni oyunu Borderlands 3, 13 Eylül 2019’da piyasaya sürüldü ve hayranları sevindirdi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NBA 2K20 Steam'de %92 İndirim İle 20 TL'ye Düştü!

Şimdi ise oyuna yeni bir hikaye DLC’si eklenerek, sunduğu içerikler genişletiliyor. Yeni DLC Bounty of Blood: A Fistful of Redemption’da, genetiği değiştirilmiş vahşi canavarlardan oluşan The Devil Riders adında tehlikeli bir grubu alt etmek için Gehenna adlı gezegende zorlu göreve çıkıyoruz. Genel olarak vahşi batı temalı bir hikaye paketi bizleri bekliyor ve Juno ve Rose adlı karakterler de bize eşlik edecek. Ayrıca Kreig karakteri de geri dönecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Outlast ve Whistleblower DLC'si Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

Borderlands 3’ün yeni DLC paketi Bounty of Blood: A Fistful of Redemption, 25 Haziran 2020”de satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Aegis Defenders Steam’de Ücretsiz Oldu!

Uzay Temalı Yerli Oyun Colony’nin Yeni Fragmanı Paylaşıldı!