in , ,

Borderlands Filminin Yönetmeninin Kim Olacağı Açıklandı!

Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K Games‘in yayıncılığını üstlendiği oyun dünyasında tanınan serilerden olan Borderlands serisi, geçtiğimiz Eylül 2019’da üçüncü oyununu çıkararak devam ediyor. 2015 yılında, oyun serisinin filminin çekileceği Lionsgate tarafından duyurulmuştu. Hazırlıkları yapılan Borderlands filmi için yönetmenin kim olacağı sonunda açıklandı. Detaylar haberimizde.

Beş yıllık uzun bekleyişin ardından ekibi oturtmaya çalışan Lionsgate, markanın sinema hakları sahibi. Oldukça yavaş ilerleyen hazırlıklar artık şekil almaya başlıyor. Filmin yönetmeninin kim  olacağı Gearbox Software CEO’su Randy Pitchford Twitter adresinden duyurdu. Borderlands filmini, korku türünde ustalaşmış yönetmen ve aynı zamanda bir aktör olan Eli Roth yönetecek. Eli Roth daha önce Death Wish ve The House with a Clock in Its Walls gibi yapımları yönetti. İlginç olan olay ise paylaşılan bu gönderi bir süre sonra silindi. Bunun yanlışlıkla mı yapıldığını yoksa sadece dikkat çekmek için bir hamle mi olduğu henüz bilinmiyor ancak Kotaku gönderinin fotoğrafını almayı başarmış. İşte paylaşılan o gönderinin resmi:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Riot Games'in Yeni Mobil Oyunu League of Legends: Wild Rift Yarın Çıkıyor!

Gönderide Eli Roth, Lionsgate ve Arad Productions‘a katıldığı için çok heyecanlı olduğunu belirtiyor. Gönderinin kaldırılma nedeni hakkında ortaya sürülen bir teori ise bu haberin gönderide de adı geçen ve 27 Şubat 2020 tarihinde düzenlenecek Pax East 2020 etkinliğine saklanması bekleniyordu ve Randy Pitchford bunu yanlışlıkla paylaştı ve ardından sildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Borderlands 3'ün Steam'e Geliş Tarihi Belli Oldu!

Borderlands filminin çıkış tarihi henüz belli değil ancak yönetmeninin belli olması ekip hazırlıklarının hala devam ettiğin bir göstergesi. Ekipte Eli Roth dışında bulunan isimler arasında Spider-Man ile tanıdığımız Avi Arad ve  Take Two Interactive’in CEO’su Strauss Zelnick bulunuyor.

Siz Borderlands filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi tarihte çıkış yapacak ve güzel olabilecek mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Yapımı Curse of Anabelle Çıkışını Yaptı!

Epic Store’un Bir Sonraki Ücretsiz Dağıtacağı Oyun Belli Oldu!